Yüzük

Sıralama seçin
3'lü
Görünüm :


Özel günlerin en önemli aracı olarak yüzyıllardır tercih edilen en etkin takı takdir edersiniz ki yüzüktür. Yüzük, sevgi adımı olmakla yetmeyip çiftlerin mutluluğa adım attığı anlara kadar en kıymetli zamanları sembolize eder. Bu nedenledir ki çoğunlukla evlilik tekliflerinde, nişan merasimlerinde ve nikah törenleri sonrasında takılacak yüzük seçimlerinde her zaman titiz davranılmalıdır. 

Gümüş Yüzük Fiyatlarında Efsane İndirimler

Gümüş yüzük modelleri arasında sevilerek takılan göz gümüş yüzük modelleri, sezonun yenilikçi yüzü, Yamachi Gold ile farklı bir boyutta sizlere sunuluyor. Kıyafetlerinizle kombin yaparken oldukça şık olduğuna tanıklık edeceğiniz yüzük modelleri, girdiğiniz ortamlarda şık ve alımlı olmanıza yardımcı olacak. Gümüş yüzük fiyatlarında efsane indirimler ile sizlere verdiğimiz hizmetlerimizi değerlendirerek en iyisine en uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

Zevkleri Belirleyen Göz Gümüş Yüzük Modelleri

Her güne farklı bir anlam ve her ana farklı bir boyut kazandıran yüzükler, sevginizi pekiştirmek için sevdiğinize hediye edebileceğiniz seçeneklerle dolu. Üstelik bayan gümüş yüzük modelleri, sadece tasarımları ile değil aynı zamanda uygun fiyatlarıyla da tercih edebileceğiniz seçenekler arasında yer alıyor. Geçmişin asil ruhunu günümüz dünyasına en iyi şekilde taşıyan 925 ayar gümüş yüzük modelleri, her kadının zevkine hitap eden yönleri ile Yamachi Gold ayrıcalıkları ile sizlere sunuluyor. 

Göz Gümüş Yüzük Modelleri İle Yıldızlar Kadar Güzel Olun

Sizin için zarafet ve sadelik ön plandaysa ve bu sizin yaşam tarzınız ise, sizin için milyonlarca çeşit eşsiz şıklık sunan parçaların mevcut olduğunu söyleyebiliriz. İsterseniz gayet zarif tasarlanmış hatta ve hatta sizi yıldızlar kadar güzel gösterecek göz gümüş yüzük modelleri ile kendinizi ya da sevdiğinizi mutlu edebilirsiniz.  

Özel Tasarım Göz Gümüş Yüzük Modelleri

Tasarımlarıyla mükemmelliğin ötesine ulaşmış kadın yüzük modelleri, birbirinden farklı seçenekleri ile her güne damgasını vurabilecek şekilde tasarlanmış. Özel günlere imza atarken arkanızdan iz bırakacak kadar asil bir duruşa sahip olmak için kıyafetlerinizi tamamlayıcı yanları ile tercih edebileceğiniz göz gümüş yüzük modelleri, beklentilerinizden çok daha fazlasını sizlere sunacak. Özel tasarım seçenekleri ile istediğiniz gibi bir modele ulaşabileceğiniz sitemiz, yüzük dünyasının en yenilerini sunarken sadece yenilik yapmak değil, iddialı bir duruş sergilemek isteyenlerin de beklentilerini karşılıyor. Yeni sezon göz gümüş yüzük modellerimizi incelemeden zarafetin tarifini yapmayın…

Gümüş Yüzük Satın Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Gümüş, aksesuar ve takılar arasında en çok tercih edilen değerli taşlardan biridir. Yüzükler de bu kategoride yer aldığı için gümüş yüzük alırken dikkat edilmesi gerekenler konusunda hassas davranılması gerekiyor. Peki, nelere dikkat etmek gerek?

  1. İnternetten satın alacaksanız sitenin güvenli olup olmadığını araştırın,
  2. Online alışverişlerde firmanın marka değerini ölçün,
  3. Zengin ürün seçenekleri olan sitelere yönelin,
  4. Yeni sezon modeller olmalarına özen gösterin. 

Göz Gümüş Yüzük Bakımı

Gümüş yüzük bakımı da diğer takılar kadar önemli ve üzerinde durulması gereken bir konudur. Doğru şekilde bakım yapmanız durumunda, daha uzun süreli kullanabilirsiniz. Göz gümüş yüzük bakımı için doğru malzemeleri kullanır ve doğru şekilde bakım yaparsanız, sevdiğiniz takılarınızı daha uzun süre kullanabilirsiniz. 

Gümüş Yüzük İle Kombin Yapılacak Aksesuarlar

Özel bir davete giderken, düğün ya da nişana giderken daha şık ve alımlı olabilmek için kıyafetleriniz kadar takılarınızın da uyum içinde olması gerekir. Göz gümüş yüzük ile kombin yapılacak aksesuarlar, zengin olduğu için kombin yapma konusunda sınırsız seçeneklere sahip olabilirsiniz. 

Gümüş Yüzük Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Gümüş Yüzük Nasıl Parlatılır, Nasıl Temizlenir?

Gerçekten Diş Macunu, Sirkeli Su Karbonat Karışımı ya da Tuz ve Limon Karışımı işe yarıyor mu?

Gümüş takılarınızın parlatılması ve bakımı ile ilgili internet de ufak bir araştırma yaptığınızda, diş macunu ile fırçalamak, sirkeli su ve karbonat karışımı ya da tuz ve limon karışımı ile takınızı silmek karşınıza çıkacak yöntemlerden sadece birkaçı olacaktır.

Temizleme işlemine başlamadan öncelikle kontrol etmeniz gereken nokta takılarınızın üzerinde kaplama olup olmadığıdır.   

Moda trendlerine uygun hale getirmek için tüm dünyada satılan gümüş takıların %95 inden fazlasına kaplama işlemi uygulanmaktadır, gümüşün kendi doğal rengi ise giderek popülaritesini yitirmektedir.

Kaplama işlemi üretimin son aşamasında uygulanır ve solüsyonun içerdiği metallerin zenginliği kalitesini belirler. Bu proses kaplamanı ömrünü uzatan LAK adı verilen şeffaf kaplama işlemiyle tamamlanır. Ancak bu işlemler pahalı ve zahmetli olduğundan çoğu firma tarafından uygulanmamaktadır.

Genelde 18 ayar altın, roze ve beyaz altın ülkemizde ve dünyada en çok tercih edilen kaplama renkleridir.

Yamachi Gold olarak eşsiz gümüş tasarımlarımızı uzun süreler boyunca sizlerin vazgeçilmez aksesuarlarınızdan olmasını istediğimizden elbette ki kaliteden ödün vermeden en son teknoloji ile kaplama işlemlerini yapmaktayız.

İnternette tavsiye edilen bir çok parlatma ve temizleme yöntemi aslında takınızın üzerindeki kaplamayı aşındırmakta parlatmak yerine yüzeyinde daha fazla çizikler oluşturmaktan öteye gitmemektedir. 

Yamachigold.com’dan alacağınız benzersiz takılarınız için bizim sizlere tavsiyemiz yumuşak bir bez ile (mümkünse bir cila bezi) silmeniz,  asla asitli şeyler sürmemeniz,  mümkünse parfüm ve deodorantlardan uzak tutmanız olacaktır. 

12 ay Yamachi Gold garantisi ile sunduğumuz günlük tarzınıza uygun takılarımızı gönül rahatlığı ile kullanabilir ya da sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.   

Yüzüğünüzü Nasıl Saklamalısınız?

Yüzükler için yapılan özel kutuları kullanarak yüzüğünüzü daha uzun süre kullanabilirsiniz. Firmamızdan satın alınan yüzükleri özel kutuya koyarak yolluyoruz. Bu kutuyu göz gümüş yüzük modelinizi saklamak için kullanabilirsiniz. 

Gümüş Yüzük Hangi Parmağa Takılır?

Gümüş yüzükler, kişilerin tercihine bağlı olarak her parmağa takılabilir. Göz gümüş yüzük modelleri, daha çok aksesuar amacıyla takıldığı için herhangi bir parmağınıza takabilirsiniz. 

Gümüş Yüzük Gramı Ne Kadar?

Gümüş de altın gibi ustalığına ve kullanılan figürlerine göre değişken fiyatlara sahiptir. Gümüş yüzük gramı fiyatı hakkında net bilgi almak için güncel kurlara bakmanız daha sağlıklı bilgiye ulaşmanızı kolaylaştıracaktır. 

Gümüş Yüzük Nasıl Daraltılır?

Yüzüğünüz parmağınıza küçük geliyorsa, gümüş işleri ile ilgilenen ustalardan yardım alabilirsiniz. Sitemizden sipariş etmeden önce parmak ölçünüzün doğru olduğundan emin olun. 

Gümüş Yüzük Kararması Nasıl Önlenir?

Gümüş de altın gibi zaman içerisinde kararabilen değerli bir madendir. Gümüş yüzüğünüzün kararmasını önlemek için düzenli şekilde bakım yapmanız gerekir. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.