Üçlü Nazar Gümüş Bileklik

Ürün Kodu : 0ARD8888
(0)
385,00 TL
288,75 TL
ALTIN KAPLAMA RENGİ
Tüm Alışverişlerde Kargo Bedava
Ürün Özellikleri
Ürün Adı
:
ÜÇLÜ NAZAR GÜMÜŞ BİLEKLİK 
MATERYAL
:
925 AYAR GÜMÜŞ  
TAŞ
:
Yok 
ZİNCİR UZUNLUĞU
:
23 cm - 18+5 cm  
KAPLAMA RENGİ
:
GOLD 
KİLİT TİPİ
:
PAPAĞAN KİLİT  
  • Ürün Özellikleri
  • Ödeme Seçenekleri
  • Tavsiye Et
  • Üçlü Nazar Gümüş Bileklik Türk kültüründe ayrıcalıklı bir konuma sahip olan nazar boncuğunun estetik yapısı ile meydana getirilmiştir. Gümüş bileklikler içerisinde yer alan ürün, zarafetin cisimleşmiş hali olarak ön plana çıkmakta olup bu nedenle pek çok kadın tarafından tercih edilmektedir. Gümüşün nitelikli yapısı ile meydana getirilen ürünün şık ve zarif olduğunu ve bu sayede kadınlarımızın kendilerini her ortamda şık hissedebildiğini ifade etmemiz gerekmektedir.

    925 ayar gümüşten meydana getirilen ve bu anlamda tasarım harikası olan modelin zincir uzunluğu 18+5 cm olarak belirlenmiştir. En nadide gümüş bileklik içerisinde değerlendirilebilen ürünün kadınlarımızın şıklığına şıklık katacağını söyleyebiliriz. Gold kaplama rengine sahip olan model, üç nazar boncuğundan meydana gelmekle birlikte nazar boncuğunun simgesel anlamını bünyesinde taşımaktadır. Ürünün kilit sistemi papağan kilit olarak belirlenmiştir. Bu sayede bilekliğin oldukça şık ve estetik bir havası bulunduğunu ve bu havanın kadınlarımıza geçtiğini söylemek olanaklıdır.

    Pek çok kadının estetik anlamda kendilerini rahat ve huzurlu hissetmesini ve kadınların olumsuz düşüncelerden korunabilmesini mümkün kılan model, Yamachi gold ayrıcalığı ile tasarlanmıştır. Titiz bir üretim sürecinden geçen ürün, gold kaplama rengi ile birlikte takı dünyasındaki ayrıcalıklı konumunu muhafaza etmektedir.

    Her bir kadınımız, kendilerini her zaman özel hissetmelidir. Bizler, bu düşünce ile yola çıkarak kadınlarımıza özel bir ürün sunmak istedik. Ürün, özel kutular dahilinde ve uygun fiyatlar dahilinde müşterilere sunulmakta olup onların her ortamda estetik bir görüntüye ulaşabilmesini olanaklı hale getirmektedir. Gümüş bileklik modelleri kapsamında bulunan ve takı dünyasındaki ayrıcalığı ile kadınlarımıza sunulan modelin, sahip olduğu özellikler ile birlikte arzulanan bir takı modeli olduğunu ve bu nedenle pek çok insan tarafından tercih sebebi olduğunu ifade etmek gerekmektedir.

X
Ürün Özellikleri
Ürün Adı
:
ÜÇLÜ NAZAR GÜMÜŞ BİLEKLİK 
MATERYAL
:
925 AYAR GÜMÜŞ  
TAŞ
:
Yok 
ZİNCİR UZUNLUĞU
:
23 cm - 18+5 cm  
KAPLAMA RENGİ
:
GOLD 
KİLİT TİPİ
:
PAPAĞAN KİLİT  
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.