Turkuaz Göz Sallantılı Gümüş Bileklik

Ürün Kodu : 0ARD506
(0)
250,00 TL
ALTIN KAPLAMA RENGİ
Tüm Alışverişlerde Kargo Bedava
Ürün Özellikleri
Ürün Adı
:
Turkuaz Göz Sallantılı Gümüş Bileklik
Materyal
:
925 Ayar Gümüş
Kaplama Rengi
:
Gold 
Taş
:
Zirkon
Mine Rengi
:
Turkuaz - Beyaz
Zincir Uzunluğu
:
22cm - 19+3cm
Kilit Tipi
:
Papağan Kilit 
  • Ürün Özellikleri
  • Ödeme Seçenekleri
  • Tavsiye Et
  • Turkuaz Göz Sallantılı Gümüş Bileklik, bilekliğin tamamlayıcı gücünden yararlanarak şık ve zarif bir görüntüye ulaşmak isteyen kişiler için özel olarak tasarlanmış bileklik modellerinden bir tanesidir. Yamachi gold ile tasarlanan model, pek çok özellik ile birlikte kadınlarımızın şıklığını arttırarak onların özel günlere arzuladıkları gibi hazırlanabilmelerini olanaklı hale getirmektedir.

    925 ayar gümüşten meydana getirilen ürün, işlevselliğin ön plana çıktığı nadide bileklik modellerinden bir tanesini oluşturmaktadır. Gümüş bileklikler kategorisinde bulunan ürünün, minik zirkon taşlarının ahengine sahip olduğunu ve bu ahengin kadınlarımızın zarafetlerini arttırdığını ifade etmek olanaklıdır. Sonsuzluğun ötesinde bulunan bilekliğin kaplama rengi golddur. Öte yandan beyaz ve turkuaz olmak üzere iki farklı mine rengi bulunmakta olup bu renkler, model kapsamında iki farklı seçeneğin kadınlarımıza sunulabileceğini ifade etmektedir.

    Bilekliğin zincir uzunluğu oldukça iyi ayarlanmış olmakla birlikte bu uzunluk 19+3 cm olarak karşımıza çıkmaktadır. Aynı zamanda papağan kilit sistemine sahip olan ürünün bu özelliği, kullanım kolaylığı yaratmaktadır. Gümüş bileklik modelleri içerisinde özel konumunu her daim korumayı başaran ve kadınlarımıza uygun fiyatlar dahilinde takdim edilen bileklik, özel günlerin daha da özel bir hale gelmesini mümkün kılmaktadır. Bu bağlamda titiz ve özel üretim sürecinden geçirilen model, en gözde tasarım bilekliklerden bir tanesi olarak kadınlarımıza sunulmaktadır.

    Dünyadaki her kadının özel olması, oldukça özel bir bileklik modeli tasarlamamıza neden olmuştur. Kadınlarımıza sunulan ürünümüz, tamamlayıcı bir aksesuar olarak tasarlanmış olmakla birlikte bu sayede her kıyafetin üzerine özel bir aksesuar olarak takılabilmektedir. Gümüş bileklik kategorisinin en özel ve şık bileklik modellerinden bir tanesi olarak bu ürünü sizlere uygun fiyatlar dahilinde ve özel kutular içerisinde sunmanın mutluluğunu yaşamaktayız.

X
Ürün Özellikleri
Ürün Adı
:
Turkuaz Göz Sallantılı Gümüş Bileklik
Materyal
:
925 Ayar Gümüş
Kaplama Rengi
:
Gold 
Taş
:
Zirkon
Mine Rengi
:
Turkuaz - Beyaz
Zincir Uzunluğu
:
22cm - 19+3cm
Kilit Tipi
:
Papağan Kilit 
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.