Tria Göz Gümüş Bileklik

Ürün Kodu : 0ARD495
(0)
220,00 TL
176,00 TL
ALTIN KAPLAMA RENGİ
Tüm Alışverişlerde Kargo Bedava
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Tavsiye Et
 • Tria Göz Gümüş Bileklik, kendisine özgü bir hikâyeye sahip olan ve bu özel hikâyeyi kadınlara sunan bir bileklik modelidir. Bilindiği üzere birçok takı, çeşitli hikayelerle sarmalanmış bir şekilde takı dünyasının büyülü konumunda yer almaktadır. Gümüş bileklik modelleri içerisinde yer alan ürün, minik ve zarif zirkon taşların zarafeti ile güzelliğine güzellik katmakta olup bu durum, pek çok kadının ilgisini çekmektedir. Model, pek çok hassas özelliklere sahip olmakla birlikte ürün, bünyesinde yer alan özelliklerle farklı bir ruha sahiptir.

  Ürün; gold, silver ve rose mine renklerine sahip olmakla birlikte bu renk farklılıkları, kadınların gümüş bileklik seçeneklerini arttırmaktadır. Kadınların kendilerini huzurlu hissetmesini olanaklı hale getiren model, geleneklerden aldığı sembolleri bünyesinde barındırmaktadır. Ürün, papağan kilit sistemine sahip olmakta, bu durum bilekliğin işlevsel bir seviyeye ulaşmasını sağlamaktadır.

  Takı dünyasındaki özel konumunu muhafaza eden bilekliğin, sahip olduğu özellikler ile birlikte pek çok kadın için değerli olduğunu ifade etmek gerekmektedir. Bizler, ürünün istenilen zarafete ulaşabilmesi adına titiz bir şekilde üretim sürecini yöneterek ortaya zarafet timsali bir bileklik çıkmasını olanaklı hale getirmekteyiz. Bu bağlamda ürün, Yamachi gold ile oldukça özel bir şekilde üretilerek kadınlarımıza sunulmaktadır.

  Minik ve tatlı zirkon taşların büyülü dünyasına sahip olan bileklik modeli, zarafet ve şıklık açısından beklenenden fazlasını sunmakta olup bu sayede pek çok kadın, özel kıyafetlerle birlikte modeli kullanabilmektedir. Kadınların her biri, gündelik hayatta ya da özel günlerde farklı ve şık takılar ile güzel görünmek istemekte, bu konuda kendilerine yardımcı olabilecek takı modellerini tercih etmektedir. Ürün, gümüş bileklikler içerisinde bulunmakta olup kadınların isteklerini yerine getirme konusunda beklenenden fazla başarı göstererek takı dünyasındaki özel konumunu korumaktadır.

   

  Ürün Adı: Tria Göz Gümüş Bileklik
  Materyal: 925 Ayar Gümüş
  Taş: Zirkon
  Kaplama Rengi: Rose-Silver-Gold
  Mine Rengi: Turkuaz-Beyaz
  Kilit Tipi: Papağan Kilit
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.