Trendy Gümüş Bileklik

Ürün Kodu : 0ARD698
(0)
190,00 TL
ALTIN KAPLAMA RENGİ
Tüm Alışverişlerde Kargo Bedava
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Tavsiye Et
 • Trendy Gümüş Bileklik, zirkon ve kapüşon safir taşlarının terkibi ile meydana getirilen ve şıklığı ile göz kamaştıran bileklik modellerinden bir tanesi olarak takı dünyasındaki özel konumunu muhafaza etmektedir. Gümüş bileklik modelleri kapsamında bulunan ürün, “göz” figüründen esinlenilerek oldukça özel süreçlerden geçirilerek oluşturulmuştur. “Göz” figürünün içerisinde yer alan zirkon ve kapüşon safir taşları, bir nevi “göz bebekleri” olarak sembolik anlamlarını korumaktadır.

  925 ayar gümüş ile oldukça titiz bir süreçten geçirilerek meydana getirilen model, gümüşün asaletine inanan kadınların arzularını yerine getirme konusunda oldukça başarılıdır. Gümüş bileklikler kapsamında bulunan ürünün papağan kilit sistemine sahip olduğunu ve bu nedenle kullanım kolaylığını bünyesinde barındırdığını ifade etmek olanaklıdır. Minik ve parıltılı zirkon ve kapüşon safir taşları, bilekliğin asaletini üst noktalara taşıma konusunda başarılı olmakta, bu durum kadınlarımızın bilekliğe ilgi ve isteklerinin artmasını olanaklı hale getirmektedir.

  Mine rengi bulunmayan modelin kaplama rengi gold olmakta, ayrıca bilekliğin zincir uzunluğu da 19+3 cm olarak belirlenmektedir. Sahip olduğu özellikler ve işlevselliği ile birlikte gümüş bileklik kapsamında bulunan ürünün, pek çok kadının arzularını yerine getirdiğini ifade etmek mümkündür. Uzun bir tasarım süreci sonrasında ortaya çıkan ürünün kilit sistemi papağan kilit olarak karşımıza çıkmakta olup bu durum, kullanım kolaylığını da beraberinde getirmektedir.

  Zirkon ve kapüşon safir taşları ile birlikte titiz ve yoğun emekler dahilinde meydana getirilen ürün, kadınlarımızın özel günlerinde ya da gündelik hayatta kendilerini mutlu hissetmesini ve model üzerinden şıklığı yakalamasını amaçlamaktadır. Bu bağlamda modelin Yamachi gold farklı ile tasarlandığını ve özel fiyatlar dahilinde kadınlarımıza özel kutuları ile birlikte sunulduğunu ve modelin kadınlarımızın her ortamda göz alıcı görünebilmesini amaçladığını ifade etmek mümkündür.

  ÜRÜN ADI: Trendy Gümüş Bileklik
  MATERYAL: 925 Ayar Gümüş
  TAŞ: Zirkon ve Kapüşon Safir
  ZİNCİR UZUNLUĞU: 22 cm - cm - 19+3 cm
  KAPLAMA RENGİ: Gold
  MİNE RENGİ: Yok
  KİLİT TİPİ: Papağan Kilit
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.