1-Tüm siparişleriniz UPS Kargo firması tarafından ücretsiz olarak size teslim edilecektir.

2-Siparişleriniz, banka onayı alındıktan sonra 3 iş günü (Pazartesi-Cuma) içerisinde kargoya teslim edilir. 

3-Teslimat adresinin İSTANBUL’a uzaklığına göre de kargo şirketi 1-4 gün içerisinde siparişinizi size ulaşır.

4-Özel üretim ürünlerin teslim süreleri imalat zamanına göre farklılık göstermektedir. Bu tür ürünlerin teslimat bilgileri ve süreleri ürün sayfalarında belirtilmiştir.Üretim işlemleri büyük ölçüde el emeğiyle gerçekleştirilmektedir. Bu nedenle üretim ve teslimat, nadiren belirtilen süreyi aşabilir.

5-Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Hazırlanan siparişler, kargo firmasına Cumartesi, Pazar, resmi tatil ve bayram günleri dışında teslim edilmektedir.Kargo firması Pazar, resmi tatil ve bayram günleri dışında teslimat yapmaktadır

6-Siparişiniz kargo firması tarafından size teslim edilene kadar yamachigold.com sorumluluğu ve güvencesi altındadır.Satın aldığınız ürünler bir teyit e-posta'sı ile tarafınıza bildirilecektir. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda konu ile ilgili bir e-posta size yollanacak ve ürünün ilk stoklara gireceği tarih tarafınıza bildirilecektir.

7-Sipariş verdiğiniz ürünleri, teslimat sırasında sevk irsaliyesi ile karşılaştırarak kontrol ediniz. Ürünlerin eksik ya da hasarlı olduğunu düşündüğünüz durumda, kargo yetkilisine tutanak tutturarak paketi teslim almayınız. www.yamachigold.com ‘un sipariş yetkilisine iletişim formu'nu kullanarak durumu bildiriniz. Gerekli inceleme yapılarak siparişiniz en kısa zamanda size ulaştırılacaktır.

8-Ürünü teslim aldığınızda, kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olursunuz.

10-Havale veya EFT ile verilen siparişlerde ödeme yapıldıktan sonra siparişiniz hazırlanmaya başlar. 3 iş günü sonunda ödemesi yapılmayan siparişler iptal edilmiş sayılır.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.