Taşlı Kutup Yıldızı Kolye

Ürün Kodu : 00S1536
(0)
295,00 TL
236,00 TL
ALTIN KAPLAMA RENGİ
Tüm Alışverişlerde Kargo Bedava
Ürün Özellikleri
Ürün Adı
:
Taşlı Kutup Yıldızı Kolye 
Materyal
:
925 Ayar Gümüş
Taş
:
Zirkon
Kaplama Rengi
:
Gold 
Zincir Uzunluğu
:
48cm - 43+5cm
Kilit Tipi
:
Halka Kilit 
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Tavsiye Et
 • Yol gösterici özelliğiyle ön plana çıkan ve kuzeyin yıldızı olarak da nitelendirilebilen kutup yıldızı, pek çok farklı semboller ile sarıp sarmalanmıştır. Kutup yıldızının anlamları ile oluşturulan ve kadınların kendilerini çok daha özel hissetmesini mümkün kılan taşlı kutup yıldızı kolye, gümüşün özel görüntüsüyle ilgi çekici olacak şekilde üretilmiştir.

  Oldukça niteliksel bir hediye olan ve kadınların mutlu olmasını sağlayan bu kolye, 925 ayar gümüş ile ince işçilik ve özel üretim sürecinden geçirilerek sizler için üretilmiştir. Kolyenin kaplama rengi gold olmakta, bunun yanı sıra zirkon taşının zarafeti ile süslenmiş bulunmaktadır.

  Tasarım kolye modelleri, kadınların istedikleri zarafeti onlara verebilmek adına oldukça özel bir şekilde üretilmektedir. Bunlardan bir tanesi olan taşlı kutup kolyenin hem niteliksel hem de niceliksel değeri yüksek olmakla birlikte bu ürünler, kadınların şıklığını ve asaletini onlara hatırlatmaktadır.

  Sizler için pek çok özel süreçten geçirilerek üretilen taşlı kutup yıldızı kolye modellerimizin oldukça kaliteli olduğunu söyleyebiliriz. Ürün ile ilgili herhangi bir sorun yaşamayacağınızın teminatını vermekle birlikte ürünlerimizden memnun kalacağınızı ifade etmek olanaklıdır. Ürün modelimiz, halka tipi kilit ile oluşturulmuş bulunmakta olup zincir uzunluğu 48cm-43+5 cm şeklindedir.

  925 ayar gümüşten üretilen kolye modelimiz, kadınların her ortamda şık ve zarif görünebilmesini mümkün kılmakta olup ürünümüz en özel şekilde sizlere sunulmaktadır. Taşlı kutup yıldızı kolye fiyatı, sizleri ekonomik anlamda zorlamayacak türde olup fiyatlandırma çalışmaları titiz bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Sizlere sunulan taşlı kutup yıldızı kolyelerimiz ile birlikte kendinizi her zaman ve her yerde göz alıcı hissedecek ve ilginin üzerinizde olduğunu fark edeceksiniz. Zirkon taşının estetik gücünden faydalanmak için ürünlerimizi detaylı bir şekilde inceleyebilir ve satın alma işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

   

X
Ürün Özellikleri
Ürün Adı
:
Taşlı Kutup Yıldızı Kolye 
Materyal
:
925 Ayar Gümüş
Taş
:
Zirkon
Kaplama Rengi
:
Gold 
Zincir Uzunluğu
:
48cm - 43+5cm
Kilit Tipi
:
Halka Kilit 
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.