UYARI3.jpg (31 KB)

Starlet Göz Gümüş Kolye

Ürün Kodu : 0ARD722
(0)
215,00 TL
ALTIN KAPLAMA RENGİ
Tüm Alışverişlerde Kargo Bedava
ÜRÜN ÖZELLİKLERİ
Ürün Adı
:
Starlet Göz Gümüş Kolye
Materyal
:
925 Ayar Gümüş
Taş
:
Zirkon
Kaplama Rengi
:
Gold
Zincir Uzunluğu
:
45cm - 43+2 cm
Kilit Tipi
:
Papağan Kilit 
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Tavsiye Et
 • Starlet Göz Gümüş Kolye hiçbir zaman modasını kaybetmeyecek ve trendlerin arasında yer alacak şekilde yalnızca sizin için tasarlandı. Her zaman takılarda çekicilik ve anlam kazandıran yıldız figürü, koruyuculuğu simgeleyen göz figürü ve son olarak tanrı ile insanı temsil eden üçgen figürlerinden oluşan bu özel tasarım Yamachigold tarafından itinalı bir şekilde üretildi.

  Vazgeçilmez gümüş kolye modelleri çeşitlerinden olan Starlet Göz Gümüş Kolye, zarif tasarımı ile hem tarihin derinliklerinin gizemini hem yıldızların rehber niteliğindeki ışığını hem de evrensel sevgiyi temsil ederek, yalnızca şıklığınıza şıklık katmayacak ayrıca taşıdığı cazibesinden ötürü sizin için derin bir anlamı olacak.

  925 ayar gümüş ile tasarlanan gümüş kolye modelimiz, 18 ayar altın mikron kaplama tercih edilerek en kaliteli şekilde üretilmiştir. Hayat enerjisini yükselttiği, şifa verdiği ve insana huzur ile rahatlık kazandırdığı inanılan zirkon taş, tasarımda kullanılmış ve derin anlamıyla kolyenin tasarımına bir bütünlük kazandırılmıştır.

  Günlük kıyafetlerinizde dikkat çekici parça olurken gece kıyafetleriniz ile uyum yakalayabileceğiniz göz figürlü gümüş kolye zarif boynunuz ile her anlamda bütünlük sağlayabilmesi için farklı uzunluklardaki (45cm - 42+3) zincirlerden kendiniz için en uygun olanını tercih edebilirsiniz. Papağan kilidi ile rahat ve güvenli bir şekilde takıp taşıyabileceğiniz Yamachigold tasarımlı gümüş kolyemiz hem tarzını yansıtacak hem de uygun fiyatı ve kalitesi ile vazgeçilmezlerinizden birisi olacak. 

  Tarihten ilham alan tasarımcımızın zirkon taşlar ile ustalıkla işlediği zarif gümüş kolye göz alıcı görünmeyi tercih eden kadınların boynunu süsleyecek...

  Gümüş kolyenin çekiciliğini arttıran yıldız figürü tarih boyunca bir çok medeniyette ve kültürde farklı anlamlarda kullanılmıştır. Geçmişi Bronz çağa kadar dayanan yıldız figürü iki eşkenar üçgenin birbirine geçmesinden oluşur. Tepesi yukarı olan üçgen insan, akıl ve maddeyi; tepesi aşağı olan üçgen ise Tanrı, basiret ve anlamı gösterir. Altı köşeli yıldız figürü evrensel sevgi birliği olarak dengelenen kutsal sentezi simgelemektedir.

  Tasarımcımız tarihin derinliklerinden gelen gizemi göz figürü ile birleştirerek farklı bir tasarım yaratmıştır. Gözün koruyan sakınan anlamı ile yıldızın yol gösteren ışığı bu muhteşem tasarımda birleşmiştir.

  Şıklığınıza şıklık katmak için tasarlanmış ışıltısı ile göz kamaştıran gümüş kolyenin görünümüne son dokunuş göz figürünün üzerine yerleştirilen zirkon taşlardan oluşan kirpik detayı olmuştur.

X
ÜRÜN ÖZELLİKLERİ
Ürün Adı
:
Starlet Göz Gümüş Kolye
Materyal
:
925 Ayar Gümüş
Taş
:
Zirkon
Kaplama Rengi
:
Gold
Zincir Uzunluğu
:
45cm - 43+2 cm
Kilit Tipi
:
Papağan Kilit 
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.