Safir Taşlı Göz Gümüş Bileklik

Ürün Kodu : 0ARD701
(0)
190,00 TL
ALTIN KAPLAMA RENGİ
Tüm Alışverişlerde Kargo Bedava
Ürün Özellikleri
Ürün Adı
:
Safir Taşlı Göz Gümüş Bileklik
Materyal
:
925 Ayar Gümüş
Kaplama Rengi
:
Gold 
Taş
:
Zirkon - Kapüşon Safir 
Zincir Uzunluğu
:
22cm - 19+3cm
Kilit Tipi
:
Papağan Kilit 
  • Ürün Özellikleri
  • Ödeme Seçenekleri
  • Tavsiye Et
  • Safir Taşlı Göz Gümüş Bileklik oldukça ince bir zincirden meydana gelen ve safir taşlarının görkemini üzerinde taşıyan bir model olarak takı dünyasındaki ayrıcalıklı konumunu muhafaza etmektedir. Gümüş bileklik modelleri kapsamında bulunan ürün, gümüşün zarafeti ve zirkon ve kapüşon safir taşlarının ahengi ile bir araya gelmiştir. Özel bir üretim sürecinden geçirilerek oluşturulan model, göz alıcı bir yapıya sahip olarak bütün kadınların dikkatini çekmektedir.

    925 ayar gümüş ile oluşturulan bileklik, özel bir tasarım sürecinden geçerek estetik yapısına kavuşmuş ve böylelikle kadınlarımızın her ortamda şık ve zarif olmasını sağlayabilecek güce erişmiştir. Gümüş bileklikler içerisinde parıltısında göz kamaştıran ürün, zirkon ve kapüşon safir taşlarının terkibinden oluşmuş ve böylelikle kadınların arzularını yerine getirebilecek bir ürün ortaya çıkmıştır. Bilekliğin zincir uzunluğu tasarım ön plana çıkabilmesini sağlayacak boyuttadır. Bu bağlamda bilekliğin 19+3 cm zincir uzunluğuna sahip olduğunu söyleyebiliriz. Bilekliğin bu özelliği, her kadının modeli rahat ve kolay bir şekilde taşıyabilmelerini olanaklı hale getirmektedir.

    Özel anlamlarla yüklü olan bilekliğin kaplama rengi gold olmakla birlikte mine rengi bulunmamaktadır. Gümüş bileklik modellerinden bir tanesi olan ürünün gümüşten aldığı estetik güç, doğrudan kadınlarımıza yansıtmakta, bu sayede kadınlarımız kendilerini her ortamda özel ve nadide hissetmektedir. Bu bağlamda ürünün çok özel olduğunu ifade etmemiz olanaklıdır.

    İşlevselliği ve estetik yapısı ile ön plana çıkan ve bu nedenle pek çok insan tarafından ilgi gören ürün, tasarım harikası olarak takı dünyasında bulunmakta olup çok özel fiyatlarla kadınlarımıza sunulmaktadır. Yamachgi gold farkı ile zarafet timsali olacak şekilde üretilen modele sahip olmak ve kendinizi her yerde ve ortamda şık hissetmek istiyorsanız eğer hızlı ve kolay bir şekilde ürünü alabilir ve bu sayede kendinizi mutlu edebilirsiniz.

X
Ürün Özellikleri
Ürün Adı
:
Safir Taşlı Göz Gümüş Bileklik
Materyal
:
925 Ayar Gümüş
Kaplama Rengi
:
Gold 
Taş
:
Zirkon - Kapüşon Safir 
Zincir Uzunluğu
:
22cm - 19+3cm
Kilit Tipi
:
Papağan Kilit 
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.