Renkli Taşlı Gümüş Bileklik

Ürün Kodu : 000C1030
(0)
213,56 TL
ALTIN KAPLAMA RENGİ
Tüm Alışverişlerde Kargo Bedava
Ürün Özellikleri
Ürün Adı
:
Renkli Taşlı Gümüş Bileklik
Materyal
:
925 Ayar Gümüş
Taş
:
Kuvartz - İnci
Zincir Uzunluğu
:
19cm
Kaplama Rengi
:
Gold 
Taş Rengi
:
Mavi Topaz-Lapis- Zümrüt -Ametist-Pembe Turmalin
Kilit Tipi
:
Papağan Kilit  
  • Ürün Özellikleri
  • Ödeme Seçenekleri
  • Tavsiye Et
  • Renkli Taşlı Gümüş Bileklik, taşların ahengi ile sarmalanmış takılara sahip olmak isteyen kadınlara özel olarak sunulmaktadır. Kuvartz taşının pırıltısını bünyesinde taşıyan ve bu nedenle oldukça kıymetli bir konuma sahip olan ürün, gümüş bileklikler içerisinde yer almakta, bu ise modelin her kadın tarafından arzulanmasını olanaklı hale getirmektedir. Farklı renkte kuvartz taşı ile oluşturulan model kapsamında seçeneklerin bol olduğunu ve bu seçeneklerin herhangi birinin kadınlarımız tarafından satın alınabileceğini ifade etmek gerekmektedir.

    Takı dünyasında ayrıcalıklı bir ham madde olarak bilinen gümüşün zarafeti kullanılarak oluşturulan ve gümüş bileklik modelleri kapsamında bulunan ürün, kadınlarımızın kendilerini ayrıcalıklı hissedebilmesini olanaklı hale getirmektedir. Bu bağlamda 925 ayar gümüşten özel olarak üretilen model, sahip olduğu minik incilerle ahenkli bir yapıya ulaşmaktadır. Ürünün taş renkleri birbirinden farklı olmakla birlikte bu renkler; zümrüt, mavi topaz, ametist, pembe turmalindir ve bu renklerin her biri, modelin oldukça estetik bir yapıya ulaşmasını olanaklı hale getirmektedir.

    Ürünün sahip olduğu özellikler, kadınların kendilerini her ortamda zarif hissedebilmesini mümkün kılmaktadır. Bu bağlamda özelliklerin modelin estetik bir ruha sahip olmasını olanaklı hale geldiğini ifade etmek gerekmektedir. Gümüş bileklik kapsamında yer alan modelin papağan kilit sistemine sahip olduğunu ve bu nedenle kullanışlılık seviyesinin yüksek olduğunu ifade edebiliriz.

    19 cm zincir uzunluğuna sahip olan model, minik incilerin ahengi ile bir araya getirilmiş ve bu sayede estetik bir seviyeye ulaşmıştır. Bu bağlamda kendilerini özel hissetmek isteyen pek çok kadın, uygun fiyatlar dahilinde ürünü satın alabilmektedir. Yamachi gold farkı ile oluşturulan modelin, özel kutular halinde kadınlarımıza sunulduğunu ve onların kendilerini her zaman zarif hissedebilmesini mümkün kıldığını ifade etmemiz gerekmektedir.

X
Ürün Özellikleri
Ürün Adı
:
Renkli Taşlı Gümüş Bileklik
Materyal
:
925 Ayar Gümüş
Taş
:
Kuvartz - İnci
Zincir Uzunluğu
:
19cm
Kaplama Rengi
:
Gold 
Taş Rengi
:
Mavi Topaz-Lapis- Zümrüt -Ametist-Pembe Turmalin
Kilit Tipi
:
Papağan Kilit  
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.