Parlak Uğurböceği Sallantılı Bileklik

Ürün Kodu : 0ARD505
(0)
210,00 TL
ALTIN KAPLAMA RENGİ
Tüm Alışverişlerde Kargo Bedava
Ürün Özellikleri
Ürün Adı
:
Parlak Uğurböceği Sallantılı Bileklik
Materyal
:
925 Ayar Gümüş
Kaplama Rengi
:
Gold 
Taş
:
Zirkon
Zincir Uzunluğu
:
22cm - 19+3cm
Kilit Tipi
:
Papağan Kilit 
  • Ürün Özellikleri
  • Ödeme Seçenekleri
  • Tavsiye Et
  • Parlak Uğurböceği Sallantılı Bileklik, uğur böceğinin sembolik anlamını üzerinde taşıyan bileklik modellerinden bir tanesi olarak sizlere oldukça özel süreçlerden geçirilerek sunulmaktadır. Bilindiği gibi uğur böcekleri şans ile nitelendirilmekte olup uğur böceğine sahip olan insanların, her daim şanslarının açık olduğu düşünülmektedir. Gümüş bileklik modelleri içerisinde yer alan ürünümüzde bu figürü kullanarak kadınların şanslarının açık olmasını ve her ortamda özgüvenlerinin yüksek olmasını amaçladık.

    Zirkon taşı ile bezenmiş minik bir uğurböceğinden oluşan model, sahip olduğu özellikler ile birlikte takı dünyasındaki özel konumunu muhafaza etmekte olup bu durum, pek çok kadının modeli arzulamasını olanaklı hala getirmektedir. Yamachi gold güvencesi ile tasarım harikası bir model olarak sunulan modelin kaplama rengi gold olmakla birlikte mine rengi bulunmamaktadır. Bunun yanı sıra uğur böceğinin ahengi ile oluşturulan ürünün zincir uzunluğu tam istenilen ölçüdedir. 19+3 cm zincir uzunluğuna sahip olan bu nadide bileklik modeli, bilekliğin arzulanan şıklık ve zarafete ulaşabilmesini olanaklı hale getirmektedir.

    Şans ve mutluluğu bünyesinde barındıran ve titiz bir üretim sürecinden geçen model, papağan kilit sistemi ile birlikte oluşturulmuştur. Bu özellik, gümüş bileklik kapsamında bulunan üründe kullanım kolaylığının ortaya çıkmasını olanaklı hale getirmektedir. Modelin her bir detayı, kadınların kendilerini her ortamda şık ve zarif hissetmesini olanaklı hale getirmektedir.

    Kadınlarımıza sunulan ve zirkon taşının asaletini bünyesinde taşıyan bileklik modeli, uygun fiyatlar dahilinde sizlere sunulmaktadır. Model bünyesinde bulunan özelliklerin her biri, ürünün takı dünyasında ayrıcalıklı bir konuma sahip olmasını olanaklı hale getirmektedir. Gümüş bileklikler kapsamında bulunan model, uygun fiyatlar dahilinde sunulmakta olup sizler de bu modele sahip olarak her ortamda göz alıcı bir görüntüye sahip olma şansı elde edebilirsiniz.

X
Ürün Özellikleri
Ürün Adı
:
Parlak Uğurböceği Sallantılı Bileklik
Materyal
:
925 Ayar Gümüş
Kaplama Rengi
:
Gold 
Taş
:
Zirkon
Zincir Uzunluğu
:
22cm - 19+3cm
Kilit Tipi
:
Papağan Kilit 
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.