Parlak Kelebek Sallantılı Gümüş Bileklik

Ürün Kodu : 0ARD524
(0)
225,00 TL
ALTIN KAPLAMA RENGİ
Tüm Alışverişlerde Kargo Bedava
Ürün Özellikleri
Ürün Adı
:
Parlak Kelebek Sallantılı Gümüş Bileklik
Materyal
:
925 Ayar Gümüş
Kaplama Rengi
:
Gold 
Taş
:
Zirkon
Zincir Uzunluğu
:
22cm - 19+3cm
Kilit Tipi
:
Papağan Kilit 
  • Ürün Özellikleri
  • Ödeme Seçenekleri
  • Tavsiye Et
  • Parlak Kelebek Sallantılı Gümüş Bileklik, kelebek simgesini üzerinde taşımakta ve mutluluk dolu zarif bileklik şeklinde tasarlanmış olmakla birlikte bu modeli taşıyan kadınların her daim mutlu olmaları amaçlanmaktadır. Gümüş bileklik modelleri kapsamında bulunan aksesuar, sallantılı bir kelek figüründen oluşmaktadır. Birçoklarının bildiği gibi kelebek, rengi ve hareketleri ile insanların mutlu olmasını sağlamakta ve baharın gelişini ifade etmektedir. Bizler de bu bileklik modeli ile birlikte insanların en zor anlarında bile içlerindeki baharı korumasını ve mutluluğu yakalamasını amaçladık.

    Ürün, minik zirkon taşlarının zarafeti ile ince bir işçilik sürecinden sonra meydana getirilmiştir. Modelinin kaplama rengi golddur ve bu renk, bilekliğin istenilen şıklığa ulaşmasını olanaklı kılmıştır. Papağan kilit sistemine sahip olan ürün, gümüş bileklikler kategorisinde bulunmakta olup oldukça işlevsel bir model olarak kadınlarımıza sunulmaktadır. Bilekliğin mine rengi bulunmamakla birlikte zirkon taşlarının ahengi, bilekliğin en zarif modellerden bir tanesi haline gelmesini mümkün kılmıştır.

    Zarafet timsali olan ürünün zincir uzunluğu 19+3 cm olarak belirlenmiştir. Bu sayede zincir uzunluğu, bilekliğin şık, zarif ve estetik görünebilmesini mümkün kılmakta, bu durum kadınların kendilerini çok daha özel hissetmelerini sağlamaktadır. Titiz bir üretim sürecinden geçen bileklik, gümüş bileklik içerisinde yer alarak gümüşün zarafetini doğrudan kadınlarımıza ulaştırmaktadır.

    Uygun fiyatlar ve özel kutu dahilinde kadınlarımıza sunulan bileklik modeli, takı dünyasının vazgeçilmez ürünlerinden bir tanesini oluşturarak özel yerini korumaktadır. Kelebeğin sembolik anlamını üzerinde taşıyan ürün, mutluluğu her daim içlerinde hissetmek isteyen her bir kadına sunulmaktadır. Yamachi gold güvencesi ile özel olarak tasarlanan model, sahip olduğu özellikler ile birlikte tamamlayıcı modellerden bir tanesi olarak kadınlarımızın her ortamda şık ve zarif görünebilmelerini mümkün kılmaktadır.

X
Ürün Özellikleri
Ürün Adı
:
Parlak Kelebek Sallantılı Gümüş Bileklik
Materyal
:
925 Ayar Gümüş
Kaplama Rengi
:
Gold 
Taş
:
Zirkon
Zincir Uzunluğu
:
22cm - 19+3cm
Kilit Tipi
:
Papağan Kilit 
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.