Parlak Göz Salantılı Gümüş Bileklik

Ürün Kodu : 0ARD508
(0)
225,00 TL
ALTIN KAPLAMA RENGİ
Tüm Alışverişlerde Kargo Bedava
Ürün Özellikleri
Ürün Adı
:
Parlak Göz Salantılı Gümüş Bileklik
Materyal
:
925 Ayar Gümüş
Kaplama Rengi
:
Gold 
Taş
:
Zirkon
Zincir Uzunluğu
:
22cm - 19+3cm
Kilit Tipi
:
Papağan Kilit 
  • Ürün Özellikleri
  • Ödeme Seçenekleri
  • Tavsiye Et
  • Parlak Göz Sallantılı Gümüş Bileklik, göz figürünün sembolik anlamı ve zarafetini bünyesinde taşıyan oldukça nadide takı modellerinden bir tanesi olarak takı dünyasındaki yerini korumaktadır. Kadınların büyük bir kısmı, gümüş bileklik modelleri kapsamında yer alan takılara ilgi duymakta olup bu takılarla çeşitli kombinler yapmaktadır. Ürün, kadınların arzularını yerine getiren tamamlayıcı modellerden bir tanesi olarak kadınlarımıza sunulmakta olup zirkon taşının zarafeti bileklik bünyesinde yer almaktadır.

    Türk kültüründe yer edinen önemli figürlerden bir tanesi olan “Göz” figürü, nazarı önleyen sembollerden bir tanesi olarak pek çok takı modelinde kullanılmaktadır. Gümüş bileklik içerisinde yer alan ürün kapsamında göz figürü kullanılmış olmakla birlikte bu sayede pek çok kadın, bilekliği takarak kendilerini huzurlu hissetmektedir. 925 ayar gümüşle tasarlanan ürün, bir tasarım harikası olarak takı dünyasındaki özel yerini korumaktadır. Zirkon taşı ile ahenklenen modelin, birçok kadının hayallerini süslediğini söyleyebiliriz.

    Bilekliğin zincir uzunluğu, zarafet ve şıklığı yansıtacak düzeydedir. Bu bağlamda 19+3 cm zincir uzunluğa sahip olan ürün, Yamachli gold ile tasarlanmıştır. Tasarımın titiz bir süreç dahilinde gerçekleşmesi, modelin özel bir konuma sahip olmasını sağlayan etmenlerden bir tanesidir. Bu bağlamda ürün, kadınların istek ve arzularını yerine getirebilme konusunda oldukça başarılı olmaktadır. Kendilerini mutlu, huzurlu ve şanslı hissetmek isteyen kadınlarımız, onlara sunulan bileklik modelini satın alarak her yerde şık bir görüntüye sahip olabilmektedir.

    Mine rengi bulunmayan ürün, papağan kilit sistemi ile oluşturulmuş bulunmakta, bu ise modelin kullanım kolaylığına ulaşmasını olanaklı hale getirmektedir. Sizler de uygun fiyatlar dahilinde ve özel kutular içerisinde sunulan, gümüş bileklikler içerisinde en özel konuma sahip olan ürünü hızlı, kolay ve sorunsuz bir şekilde satın alabilirsiniz.

X
Ürün Özellikleri
Ürün Adı
:
Parlak Göz Salantılı Gümüş Bileklik
Materyal
:
925 Ayar Gümüş
Kaplama Rengi
:
Gold 
Taş
:
Zirkon
Zincir Uzunluğu
:
22cm - 19+3cm
Kilit Tipi
:
Papağan Kilit 
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.