Özel Tasarım Taşlı Gümüş Kolye

Ürün Kodu : 0ARD1852
(0)
245,00 TL
220,50 TL
ALTIN KAPLAMA RENGİ
Tüm Alışverişlerde Kargo Bedava
ÜRÜN ÖZELLİKLERİ
Ürün Adı
:
Özel Tasarım Taşlı Gümüş Kolye
Materyal
:
925 Ayar Gümüş  
Taş
:
Zirkon  
Zincir Uzunluğu
:
48cm - 43+5cm  
Kaplama Rengi
:
Gold
Mine Rengi
:
Mint Yeşili ve Pudra
Kilit Tipi
:
Papağan Kilit
  • Ürün Özellikleri
  • Ödeme Seçenekleri
  • Tavsiye Et
  • Özel Tasarım Taşlı Gümüş Kolye, tasarım harikası bir kolye modeli olarak kadınlara sunulmakta olup kadınların kendilerini şık ve zarif hissetmesini mümkün kılmaktadır. Zirkon taşın zarafetinden yararlanılarak oluşturulan bu model, farklı renkler ile gümüş kolye modelleri kapsamında sunulmaktadır. Türk geleneğinden gelen motiflerin modern çizgilerle süslenmesi, bu modelin ön plana çıkmasını ve hediye niteliğinde özel kişilere verilmesini olanaklı kılar.

    Planlı ve özel bir üretim sürecinden geçirilerek oluşturulan bu gümüş kolye, gümüşün zarafetini zirkon taşı ile birleştirmektedir. Kadınların her ortamda dikkat çekmesini ve kendilerini özel hissetmesini mümkün kılan zarif ve estetik bu kolye modeli, titiz bir şekilde tasarlanarak profesyonel bir görüntüye ulaşmıştır.

    925 ayar gümüşten üretilen bu model, aynı zamanda 48 cm zincir uzunluğuna sahiptir. Model kapsamında zirkon taşının büyüsel gücünden yararlanılmış olmakla birlikte model kapsamında iki farklı renk bulunmaktadır. Bu bağlamda ürünün mine renginin pudra ve mint yeşili olduğunu söyleyebiliriz.  Yamachi gold ile tasarlanan ve tasarım noktasında zirveye ulaşan bu modelin kilit tipi papağan kilittir.

    Pek çok kadın, gümüş kolyelerle zarafeti yakalamak istemekte olup bizler kadınlarımız için özel tasarıma sahip bir model üretmiş bulunmaktayız. Bu modelin pek çok özelliği bulunmakta olup bu özellikler, ürünün çok daha zarif ve şık bir görüntüye ulaşmasını olanaklı kılmaktadır. Modelin kaplama rengi gold olmakla birlikte zirkon taşın zarafeti model üzerinde işlenmiştir. İnce ve titiz işçilik ile üretilen bu kolye modelinin, özel günleri çok daha farklı kılacağını belirtmek isteriz. Ürünümüz, siz değerli müşterilerimize özel kutular içinde gelmekte olup ürünün sorunsuz bir şekilde sizlere ulaştırılacağının teminatını verebiliriz. Sizler de özel günlerinizde gümüş kolyeler ile çok daha özel olmak istemez misiniz?
X
ÜRÜN ÖZELLİKLERİ
Ürün Adı
:
Özel Tasarım Taşlı Gümüş Kolye
Materyal
:
925 Ayar Gümüş  
Taş
:
Zirkon  
Zincir Uzunluğu
:
48cm - 43+5cm  
Kaplama Rengi
:
Gold
Mine Rengi
:
Mint Yeşili ve Pudra
Kilit Tipi
:
Papağan Kilit
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.