UYARI3.jpg (31 KB)

Özel Tasarım Güneş Figürlü Göz Gümüş Kolye

Ürün Kodu : 0ARD285
(0)
280,00 TL
196,00 TL
ALTIN KAPLAMA RENGİ
Tüm Alışverişlerde Kargo Bedava
ÜRÜN ÖZELLİKLERİ
Ürün Adı
:
Özel Tasarım Güneş Figürlü Göz Gümüş Kolye
Materyal
:
925 Ayar Gümüş
Taş
:
Zirkon
Kaplama Rengi
:
Gold - Rose - Silver 
Mine Rengi
:
Beyaz
Zincir Uzunluğu
:
45cm - 42+3 cm
Kilit Tipi
:
Papağan Kilit 
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Tavsiye Et
 • Özel tasarım güneş figürlü göz gümüş kolye tüm ihtişamı ve göz alıcılığı ile sizi kendisine hayran bırakacak bir kolyedir. Herkesin sahip olmak isteyeceği bu özel kolyeyi isterseniz kendinize küçük bir hediye olarak olabilirsiniz ya da sevdiklerinize sürpriz yaparak onların yüzlerindeki kocaman gülümsemeye sebep olabilirsiniz. Yunan, Mısır, Hint mitolojisi gibi pek çok mitolojiye de çok önemli yere sahip olan güneş sembolü gücü temsil eder. Türk mitolojisinde ise kadını temsil eden güneş bereket, bolluk ve asalet anlamına gelir. Nazar boncuğu motifinin ise kötü gözlere karşı koruyucu olduğu bilinir. Bu kolye sayesinde hem güneşin tüm güzel özelliklerinizi kendinize çekebilir hem de nazar bocuğu ile kötü enerjileri kendinizden uzak tutabilirsiniz.

  Yamachi Gold ayrıcalığı ile özen, sevgi ve ince işlikle tasarlanmış bu kolyemiz kesinlikle size çok yakışacaktır. Girdiğiniz her ortamda güneş gibi parlayacağınıza ve insanları kendinize tekrar tekrar baktıracağınıza emin olabilirsiniz.

  Gümüş kolye modelleri arasında dikkat çeken kolyemiz hem sizin hem de sevdikleriniz için harika bir hediye seçeneği olacağına eminiz. Gümüş kolyeler arasında oldukça tercih edilen özel tasarım güneş figürlü göz gümüş kolyemize uygun fiyata neden siz de sahip olmayasınız.

   

  Mevlana’nın “Sevgide güneş gibi ol, dostlukta ve kardeşlikte akarsu gibi” mısralarıdır bize gönül gözüyle yol gösterip ruhumuzu aydinlatan, şiirlere, şarkılara konu olan, sanatın birçok alanında karşımıza çıkan bu gözalıcı sembol, insanlığın varoluşundan itibaren değeri farklı şekillerle yorumlanmıştır. Bu ihtişamlı figürü seçkin koleksiyonunda tercih eden tasarımcımız, bu satırlardan ilham alarak; sevgisi ile çevresini aydınlatan , enerjisi ile sevdiklerini motive eden, tüm eşsiz ve zarafet sahibi kadınların günlük şıklıklarını tamamlayarak, güneş gibi çevrelerinde ışıldayacakları özel bir takı sunmuştur.
  En fazla tercih edilen trend parçalarımızdan olan bu çarpıcı kolyeyle; doğacak her günün yeni bir umut taşıyacağı güneş figürü ile sembolize edilirken, üzerindeki göz detayı ile vintage esintisi yaratılıp, nazara karşı mükemmel uyum yakalayan tasarım ortaya çıkmıştır.
  Parlayan , umut dolu bütün cesur kadınların tercih edeceği bu modern tasarım 925 ayar gümüş üzeri 18 ayar altın mikron kaplamaya ek olarak şeffaf bir korumaya da sahiptir. Canlı renklerde , zarif ama dayanıklı mine işçiliği ile pırlanta efektine sahip ışıl ışıl zirkon taşların bir arada kullanılması ise tasarımımızın çekiciliğini arttırarak onu en çok tercih edilen koleksiyon parçası haline getirmektedir. Farklı uzunluklarda (42 cm - 45 cm ) kullanabileceğiniz sıra dışı şıklıkta üretilmiş olan “Güneş Figürlü Göz Kolye”mizin papağan kilidine sahip olması zahmetsiz takılabilmesi açısından onu diğer kolyelerden ayrıcalıklı kılan zarif bir detaydır. Üç farklı altın renk seçeneğiyle görebileceğiniz kolyemiz aynı zamanda göz alıcı ve tarz sahibi kadınlar için kombinlerini süsleyen yenilikçi bır aksesuar olacaktır.
  Yenilenen moda trendine göre dizayn edilen konsept kolyemiz, hem sizin kendiniz için hem de tüm sevdikleriniz için mükemmel bir hediye olabilir.

  Güneşin hiç batmadığı ülkedeki gibi sizin içinizdeki güneş de hiç batmasın, hep ışıldamanız dileğiyle… 

X
ÜRÜN ÖZELLİKLERİ
Ürün Adı
:
Özel Tasarım Güneş Figürlü Göz Gümüş Kolye
Materyal
:
925 Ayar Gümüş
Taş
:
Zirkon
Kaplama Rengi
:
Gold - Rose - Silver 
Mine Rengi
:
Beyaz
Zincir Uzunluğu
:
45cm - 42+3 cm
Kilit Tipi
:
Papağan Kilit 
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.