Oval Renkli Taşlı Gümüş Bileklik

Ürün Kodu : 000C1021
(0)
205,00 TL
ALTIN KAPLAMA RENGİ
Tüm Alışverişlerde Kargo Bedava
Ürün Özellikleri
Ürün Adı
:
Oval Renkli Taşlı Gümüş Bileklik
Materyal
:
925 Ayar Gümüş
Taş
:
Kuvartz - İnci
Kaplama Rengi
:
Gold 
Taş Rengi
:
Mavi Topaz - Safir - Zümrüt - Ametist
Kilit Tipi
:
Papağan Kilit 
  • Ürün Özellikleri
  • Ödeme Seçenekleri
  • Tavsiye Et
  • Oval Renkli Taşlı Gümüş Bileklik sahip olduğu özellikler ile birlikte takı dünyasında ön plana çıkarak kadınlarımızın dikkatini çekmektedir. Kuvartz taşının ahengini bünyesinde taşıyan ve bu nedenle şıklığın timsali olan model, gümüş bileklikler içerisinde yer almakta ve gümüşün zarafetine de sahip olmaktadır. Oval renkli taştan meydana getirilen ve rengi ile pek çok kadını büyüleyen ürün, takı dünyasında yer alarak pek çok insanın ilgisini çekerek her daim ön planda yer almaktadır.

    Minik incilerin dansı ile büyülü bir görüntüye ulaşan model, aynı zamanda merkezinde bulunan kuvartz taşının estetik gücünü bünyesinde taşımaktadır. 925 ayar gümüşten oluşturulan modelin gümüş bileklik modelleri içerisinde oldukça özel bir konuma sahip olduğunu ifade etmek olanaklıdır. Bunun yanı sıra bilekliğin taş rengi safir, mavi topaz, amestist ve zümrüttür. Bu bağlamda kadınlarımız için farklı renk seçenekleri bulunmakta olup bu sayede ürün, kadınlarımızın arzularını yerine getirmektedir.

    Sizlere özel olarak sunduğumuz model, oval renkli taşın tılsımını üzerinde taşımakta olup bu sayede ürün, takı dünyasında ayrıcalıklı bir konumda yer almaktadır. Yamachi gold tarafından uzun ve titiz bir üretim sürecinden geçirilerek tasarlanan modelin bir tasarım harikası olduğunu ifade etmemiz olanaklıdır. Ürünün her bir ayrıntısında işlevsellik ön plana çıkmakta, bu ise kadınların kullanım kolaylığına ulaşmasını mümkün kılmaktadır.

    Modelin kilit tipi papağan kilit sistemi olarak belirlenmiştir. Gümüşten ilham alan bileklik modelinin bu özellikler ile birlikte işlevselliği bünyesinde taşıdığı ifade edilebilmektedir. Gümüş bileklik modellerinden bir tanesi olarak kadınlarımıza özel kutular dahilinde sunulan ürünün uygun fiyatlar dahilinde satışa çıkarıldığını ve kadınlarımızın kendilerini her yerde ve her ortamda zarif hissetmesi için özel olarak oluşturulduğunu söylememiz mümkündür.

X
Ürün Özellikleri
Ürün Adı
:
Oval Renkli Taşlı Gümüş Bileklik
Materyal
:
925 Ayar Gümüş
Taş
:
Kuvartz - İnci
Kaplama Rengi
:
Gold 
Taş Rengi
:
Mavi Topaz - Safir - Zümrüt - Ametist
Kilit Tipi
:
Papağan Kilit 
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.