Opal Taşlı Gümüş Yüzük

Ürün Kodu : 0ARDY27
(0)
280,00 TL
Tüm Alışverişlerde Kargo Bedava
Ürün Özellikleri
Ürün Adı
:
Opal Taşlı Gümüş Yüzük
Materyal
:
925 Ayar Gümüş  
Taş
:
Opalit - Yeşil Kuvartz
Kaplama Rengi
:
Gold 
Yüzük Ölçüsü
:
Ayarlanabilir
  • Ürün Özellikleri
  • Ödeme Seçenekleri
  • Tavsiye Et
  • Opal Taşlı Gümüş Yüzük modelimiz tasarımı ile sizleri büyüleyen eşsiz bir aksesuardır. Yamachigold tarafından incelik ve ustalıkla tasarlanmıştır. Sizin ve sevdikleriniz için hem beyaz opal taşı hem de yeşil kuvars seçeneklerimiz mevcuttur.  Opal taşı sevgi, umut ve şefkatin simgesidir. Parmağınızda taşıyacağınız bu benzersiz parça sizin Opal taşı sayesinde kızgınlık halinizi yatıştırır, göz sağlığına iyi geldiği bilinir. Yeşil kuvars ise rengiyle sizi büyülerken negatif enerjileri sizden uzak tutacak bedenen güç ve canlılık sağlayacaktır. Hem günlük hayatta hem de özel günlerinizde kullana bileceğiniz bu eşsiz modelimiz gittiğiniz her ortamda dikkatleri sizin üzerinize çekebilir. Kendinize veya sevdiğiniz birine verebileceğiniz benzersiz ve sizi yansıtacak güzel bir hediye olacaktır.

    Opal Taşlı Gümüş Yüzük merkezdeki opal ya da kuvars taşının yanlarındaki beyaz zirkon taşlarıyla birlikte tasarlanmış şık bir modeldir. 925 ayar gümüş olan bu yüzüğümüz Gümüş Yüzükler arasında dikkat çekmektedir. Şeffaf mikron altın kaplamasıyla sağlam yapı da olan bu yüzüğümüz kararma gibi durumlara da oldukça dayanıklıdır. Altın takı üretiminde uzman olan Yamachigold’un aynı ustalıkta üretmekte olduğu Gümüş Yüzükler, kalite açısından altın yüzükler ile fiyatları dışında hiçbir farkları bulunmamaktadırlar.

    Yamachigold gümüş yüzükleri ayarlanabilir ölçü özelliği sayesinde, size yüzüklerinizi kolayca daraltma ya da genişletme imkânı sunduğundan dolayı, parmaklarınızda yıl içerisinde oluşan ölçü değişimlerinden etkilenmemenizi ve yüzüklerinizi rahatça kullanmanızı sağlamaktadır.

    Bu model gümüş yüzüğümüz size iki seçenek sunmaktadır; beyaz opalit ve yeşil kuvars taşlarıyla minimal ve sade bir görüntü oluşturur. Modaya uygun bu modelimiz sizin ve sevdikleriniz için mükemmel bir hediye olabilir.

X
Ürün Özellikleri
Ürün Adı
:
Opal Taşlı Gümüş Yüzük
Materyal
:
925 Ayar Gümüş  
Taş
:
Opalit - Yeşil Kuvartz
Kaplama Rengi
:
Gold 
Yüzük Ölçüsü
:
Ayarlanabilir
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.