Bereket Simgesi Nar Kolye

Ürün Kodu : 0ARD2224
(0)
240,00 TL
192,00 TL
ALTIN KAPLAMA RENGİ
Tüm Alışverişlerde Kargo Bedava
Ürün Özellikleri
Ürün Adı
:
Bereket Simgesi Nar Kolye 
MATERYAL
:
925 AYAR GÜMÜŞ  
TAŞ
:
Taş
KAPLAMA RENGİ
:
GOLD 
MİNE RENGİ
:
Kırmızı
ZİNCİR UZUNLUĞU
:
48CM - 43+5 CM
KİLİT TİPİ
:
Papağan Kilit 
  • Ürün Özellikleri
  • Ödeme Seçenekleri
  • Tavsiye Et
  • Bereket Simgesi Nar Kolye, sahip olduğu sembol ile birlikte birçok kadının ilgisini çeken kolye modellerinden bir tanesidir. Bereket sembolü, bilindiği gibi çok eski dönemlerden beri Türk kültüründe yer almaktadır. Gümüş kolye modelleri kapsamında yer alan bereket motifli kolye, kadınların kendilerini bolluk içerisinde hissetmesi ve olumlu düşünceler çağrıştırması bakımından çok önemlidir.

    Bereket, genel olarak bolluğu sembolize eden bir figür olduğu için sizler için özel olarak üretilen kolyelerde bu simgeden faydalanılmıştır. Gümüş kolyeler içerisinde yer alan Bereket Simgesi Nar Kolye’nin bünyesinde bulunan bolluk fikri, her kadının düşüncesini olumlu bir şekilde etkilemekte olup bu bakımdan kolyenin manevi değeri oldukça yüksektir.

    Yamachi gold tasarımlı kolyelerden bir tanesi olan Bereket Simgeli Nar Kolye’nin 925 ayar gümüşten üretildiğini söyleyebiliriz. Gümüşün zarafeti, genel olarak kolyeye ve bu kolyeleri takan kadınlara yansımaktadır. Kaplama rengi gold olan ürünün mine rengi ise kırmızıdır. Ürünün kilit tipi papağan kilittir. Pek çok farklı özellik ile birlikte ürün göz alıcı bir görüntüye sahip olarak sizlere sunulmaktadır.

    Birçok kadının özel bir görüntüye ulaşmasını olanaklı kılan gümüş kolyeler, pek çok farklı model ile sizlere sunulmakta olup bu modeller en ince işçilik ve en özel süreçler dahilinde üretilmektedir. Üretim sürecinde gerekli hassasiyetin gösterilmesi, ürünlerin çok şık ve zarif bir görüntüye ulaşmasını mümkün kılar. Gümüş kolyelerden bir tanesi olan Bereket Simgesi Nar Kolye’nin sizlere özel fiyatlar dahilinde ve çok özel kutular içerisinde sunulduğunu söyleyebiliriz. Bu sayede bu kolyeler farklı kişilere şık bir kutu içerisinde hediye edilebilmektedir. Değerli olan kadınlarımız için özel olarak tasarlanan gümüş kolye onların kendilerini çok daha özel hissetmesini olanaklı kılmaktadır.

X
Ürün Özellikleri
Ürün Adı
:
Bereket Simgesi Nar Kolye 
MATERYAL
:
925 AYAR GÜMÜŞ  
TAŞ
:
Taş
KAPLAMA RENGİ
:
GOLD 
MİNE RENGİ
:
Kırmızı
ZİNCİR UZUNLUĞU
:
48CM - 43+5 CM
KİLİT TİPİ
:
Papağan Kilit 
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.