UYARI3.jpg (31 KB)

Mini Güneş Göz Gümüş Kolye

Ürün Kodu : 0ARD721
(0)
215,00 TL
ALTIN KAPLAMA RENGİ
Tüm Alışverişlerde Kargo Bedava
ÜRÜN ÖZELLİKLERİ
Ürün Adı
:
Mini Güneş Göz Gümüş Kolye
Materyal
:
925 Ayar Gümüş
Kaplama Rengi
:
Gold
Taş
:
Zirkon
Zincir Uzunluğu
:
48cm - 43+5cm
Kilit Tipi
:
Papağan Kilit 
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Tavsiye Et
 • Mini güneş göz gümüş kolye, güneşin muhteşem ihtişamından yola çıkarak tasarlandı ve büyülü görünümüyle kullanmaktan asla bıkmayacağınız tasarımımız.

  Kendine özgü eşsiz tasarımı, ışıltılı taş detaylarıyla zenginleştirilen gümüş kolye, 925 ayardır ve oldukça dayanıklı bir yapıya sahiptir. Sonsuz hayal gücü ve stil sahibi kadınlar için ayrı bir anlam ifade edeceğinden emin olduğumuz tasarımımız, moda rüzgârlarının işleyip savurduğu hoş detaylarla dolu.

  Yeni başlangıçların arifesinde size ilham olacak eşsiz tasarımlar, gelinen noktada sahip olunan tüm duygu ve düşünceleri dışa vuracağınız ve yeni yollar yaratacağınız modelleri muhteşem bir ustalıkla bir araya getirip herkesin hayranlığını kazanacak tüm tasarımları birleştiren Yamachigold, birbirinden kaliteli ve eşsiz modelleri sizlerin beğenisine sunuyor.

  Gümüş kolyeler; şıklıkları, kaliteleri, zariflikleri ile dikkat çekmesinin yanı sıra kişi üzerinde yarattığı olumlu hava ve güzel enerji de bu denli tercih edime sebeplerinden.

  Gözleri kamaştıran parlaklığı ile Güneşten ilham alan tasarımcımızın “Mini Güneş Göz Gümüş Kolye” tasarımı şık ve çekici görünmeyi seven kadınların tercihi olacak...

  Gümüş kolyenin çekiciliğini arttıran göz figürü asırlardır bir çok kültürde ve dini inançta kötüleri savan güçlü bir tılsım olarak kullanılmıştır. Eski uygarlıklar canlılık ve doğurganlığı güneş figürü ile temsil etmiştir. Maddesi altın olarak kabul edilmiş ve gezegeni anımsatan şekli ile büyük bir eserin tamamladığını gösteren kimyasal bir simge olarak kabul görmüştür. Aynı zamanda liderlik, güç ve yaratıcılığı da sembolize etmektedir.

  Tasarımcımız “Mini Güneş Göz Gümüş Kolye” tasarımında  gözün derinliğini ve tılsımını, güneşin güçlü ve can veren ışıltısını bir araya getirmiştir. Mavi göz figürünü ortaya yerleştirerek etrafını ışıl ışıl zirkon taşlarla süslemiştir. Pırıl pırıl parlayan göz alıcı zirkon taşların etrafını saran, güneş ışınlarının etrafa yayılmasını tasvir eden kıvrımlı tasarım hem gece kıyafetlerinin hem de günlük kombinlerin tamamlayıcısı olacak.

  Güneş ışınlarını, farklı uzunluklarda (45 cm-48 cm) kullanılabilen şık zincir ile buluştururken ustaca işlediği zarif zirkon taşlardan oluşan detay, tasarımın muhteşem görünüşüne son bir dokunuş olmuştur. Kolay açılıp kapanan papağan kilidi ile takı dolabınızın vazgeçilmez parçası olacak... 

  Bu mininal tasarım dikkatleri üzerinizde toplarken içinizdeki ışıltıyı dışarı vuracak ve tarzına tarz katacak...

X
ÜRÜN ÖZELLİKLERİ
Ürün Adı
:
Mini Güneş Göz Gümüş Kolye
Materyal
:
925 Ayar Gümüş
Kaplama Rengi
:
Gold
Taş
:
Zirkon
Zincir Uzunluğu
:
48cm - 43+5cm
Kilit Tipi
:
Papağan Kilit 
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.