Küpe

Sıralama seçin
3'lü
Görünüm :

Davetlere asil bir imza atmak için kıyafetlerinizi tamamlayacak ve şıklığınıza değer katacak huggy küpe modelleri ile tanışmanın tam zamanı…

Binlerce yılı öteden günümüze gelen ve her sezon değişen modelleri ile kadınların ruhuna hitap eden gümüş küpe modelleri, teknoloji ile modanın birleşmesi ile harika sonuçlar sunmaya devam ediyor. Yenilikçi, dinamik, zevklere uygun tasarımlar, her güne ve her ana imza atmak isteyenlerin beklentilerini en iyi şekilde karşılayan YamachiGold’un özel tasarım seçenekleri arasında yer alan huggy küpe modelleri, zarafetinize asil bir ruh katıyor.

Yamachi Gold Ustalığıyla Özel Tasarım Gümüş Küpeler

Günümüzden yıllar önce hatta kabile yaşamının olduğu dönemlerde insanlar taktıkları küpelerle hangi kabileden olduklarını belli etmek adına farklı farklı küpeler takarlardı. Farklı küpe tercih edilmesindeki maksat yalnızca kabile farlılığından değil birçok ihtiyacın belirtilmesi için de kullanılıyordu.

Fakat günümüze gelindiğinde geleneklerden uzaklaşıp tamamen modern dünyaya adapte olan kadınların ve erkeklerin artık bir şey ifade etmekten ziyade hoş bir tasarım olması nedeniyle küpe kullandıkları aşikâr. Özel tasarım gümüş küpeler, Yamachi Gold ustalığıyla kadınların beğenisine sunulurken, huggy gümüş küpe modellerinde sunulan ihtişam, beklentilerin çok daha fazlasını sunuyor. 

Gümüş Küpe Modellerinde Yeni Trendler

Sezonun en trend modellerini bir arada bulabileceğiniz Yamachi Gold ile beklediğinizden daha şık küpe modellerine ulaşabilirsiniz. Özel günlerde, düğünlerde, nişanlarda, kına ve diğer organizasyonlarda sizi hem şık gösterecek hem de daha alımlı bir hale getirecek huggy gümüş küpe modelleri, kıyafetlerinizin tamamlayıcı parçası da olacak aynı zamanda. Gümüş küpe fiyatları noktasında da en uygun fiyatlarla hizmet sunan firmamız ile beklediğinizden çok daha fazlasını bir arada bulmanın keyfine varacaksınız.

Gümüş Küpe İle Kombin Yapılacak Aksesuarlar

Takı seçmek kadar takıları birbirine kombinleyebilmek de önemlidir. Bunun için bilen birinden yardım almanız elbette daha doğru olacaktır. Sizlere sunduğumuz huggy gümüş küpe modelleri ile yüzük ve kolye modellerini son derece naif bir şekilde yan yana getirerek kombinleyebilirsiniz. Tabi buna ek olarak kıyafetlerinizle de uyumlu olmasına dikkat etmeniz gerekir. Kıyafet, ayakkabı ve kullanacağınız çanta modeli ile uyumlu olmasına özen gösterirseniz işi tamamen başarmışsınız demektir.

Modern Dünyanın Özgün Ruhu: Huggy Gümüş Küpeler

Geçmişin asil izlerini günümüzün modern dünyasına taşıyan huggy gümüş küpeler, harika tasarımları ile beklediğinizden çok daha fazlasını sizlere sunuyor. Özel işçilik ile elde edilen küpe modelleri, yeni sezonun en trend seçenekleri arasında yer alıyor. Kombininiz ile uyum sağlayacak birbirinden farklı modeller arasından dilediğinizi seçerek, özgürlüğün şıklığa yansımasını yakalayabilirsiniz.

Gümüş Küpe Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Gümüş Küpe Nasıl Parlatılır? Gümüş Küpe Nasıl Temizlenir?

Gerçekten Diş Macunu, Sirkeli Su Karbonat Karışımı ya da Tuz ve Limon Karışımı işe yarıyor mu?

Gümüş takılarınızın parlatılması ve bakımı ile ilgili internet de ufak bir araştırma yaptığınızda, diş macunu ile fırçalamak, sirkeli su ve karbonat karışımı ya da tuz ve limon karışımı ile takınızı silmek karşınıza çıkacak yöntemlerden sadece birkaçı olacaktır.

Temizleme işlemine başlamadan öncelikle kontrol etmeniz gereken nokta takılarınızın üzerinde kaplama olup olmadığıdır.   

Moda trendlerine uygun hale getirmek için tüm dünyada satılan gümüş takıların %95 inden fazlasına kaplama işlemi uygulanmaktadır, gümüşün kendi doğal rengi ise giderek popülaritesini yitirmektedir.

Kaplama işlemi üretimin son aşamasında uygulanır ve solüsyonun içerdiği metallerin zenginliği kalitesini belirler. Bu proses kaplamanı ömrünü uzatan LAK adı verilen şeffaf kaplama işlemiyle tamamlanır. Ancak bu işlemler pahalı ve zahmetli olduğundan çoğu firma tarafından uygulanmamaktadır.

Genelde 18 ayar altın, roze ve beyaz altın ülkemizde ve dünyada en çok tercih edilen kaplama renkleridir.

Yamachi Gold olarak eşsiz gümüş tasarımlarımızı uzun süreler boyunca sizlerin vazgeçilmez aksesuarlarınızdan olmasını istediğimizden elbette ki kaliteden ödün vermeden en son teknoloji ile kaplama işlemlerini yapmaktayız.

İnternette tavsiye edilen bir çok parlatma ve temizleme yöntemi aslında takınızın üzerindeki kaplamayı aşındırmakta parlatmak yerine yüzeyinde daha fazla çizikler oluşturmaktan öteye gitmemektedir.

Yamachigold.com’dan alacağınız benzersiz takılarınız için bizim sizlere tavsiyemiz yumuşak bir bez ile (mümkünse bir cila bezi) silmeniz,  asla asitli şeyler sürmemeniz,  mümkünse parfüm ve deodorantlardan uzak tutmanız olacaktır.

12 ay Yamachi Gold garantisi ile sunduğumuz günlük tarzınıza uygun takılarımızı gönül rahatlığı ile kullanabilir ya da sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.   

Gümüş Küpe Kararması Nasıl Engellenir?

Gümüş küpe kararması, diğer aksesuarlarda olduğu gibi görülebilen bir problemdir. Bu sorunun önüne geçebilmek için bakımını düzenli ve rutin şekilde yapmanız gerekir.

Gümüş Küpe Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Her kadın küpe takar ve özel günlerde seçimlerini yaparken daha fazla dikkat etmeye gayret eder. Çünkü kombin oluşturmak, kıyafeti tamamlayıcı bir parçaya bağlıdır ve takı dünyasının en çok tercih edilen aksesuarlarından biri olan küpeler, bu konuda daha bir dikkat gerektiriyor. 925 ayar gümüş küpe modelleri ile bu anlamda sizlere değer katan Yamachi Gold ile aradığınız şıklığı ve şıklıkta kalite ikonunu yakalayabilirsiniz.

Gümüş Küpe Bakımı Nasıl Yapılır?

Küpeler de diğer aksesuar ve takılar gibi zaman içerisinde renkleri solabilen ya da yıpranabilen takılardır. Bu yüzden bunların bakımına da özen göstermek gerekir. Gümüş küpe bakımı, sanıldığı kadar zor değil, fakat çizilmemesi ya da küpenin yıpranmaması için yine de dikkatli olmak gerekir. Sabunlu su ile temizlemek, diş fırçası yardımı ile yivlerin temizliğini yapmak yeterli olacaktır, ek olarak başka bir işlem yapmanıza gerek yoktur. Her zaman daha şık ve daha zarif küpe kullanımı elde etmek için gümüş küpe bakımı konusuna özen göstermenizi öneririz.

Gümüş Küpe Nasıl Saklanır?

Küpeler, her ne kadar günlük kullanımda da tercih edilseler bile zaman zaman saklamak zorunda kalabilirsiniz. Doğru koşullarda saklamanız, daha uzun süre kullanmanızı sağlar. Bayan huggy gümüş küpe modellerinde de bunu yapmanız gerekir fakat doğru şekilde saklamak da önemlidir. Küpelerinizi saklamak için küçük bir kutu kullanabilirsiniz, içerisi elyaf ile doldurulmuş kutular, küpelerinizi muhafaza etmek adına çok daha sağlıklı olacaktır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.