Kolye

Sıralama seçin
3'lü
Görünüm :


Zarafetin ve ışıltının adı olan kolyeler her özel günün en kıymetli parçalarındandır. Saray kadınlarından tutun da sultanlara, prenseslere kadar en değerli takı olan göz gümüş kolye modelleri ise günümüzün geleneksel takıları arasında da ilk sırada yerini alır.

Her kadın boynunda zarif bir kolye taşımayı çok ister ve hiçbir kolye diğerine benzemediği için farklı modellerde tasarlanmaktadırlar. Yamachi Gold, bu alanda uzun zamanların deneyim ve tecrübesine sahip bir firma olup zariflikten ve sadelikten yana olan tüm kadınların sıklıkla tercih ettiği ince yapıdaki kolye modellerini online sipariş verme ayrıcalığı ile sunuyor. 

Şıklığa Değer Katan Kolye Modelleri: Göz Gümüş Kolye

Kolyeler, özel günlerin, davetlerin ve düğün törenlerinin asla vazgeçilmeyecek takılarından biridir. Doğanın en kıymetli madenlerinden ve taşlarından yapılan tüm kolyelere hiçbir kadın asla hayır diyemez. Çünkü bu tarz takılar her kadına kendini özel hissettirir. Pırlanta montörlüsünden saf altınına kadar her hali ve her tarzıyla kadınların asla vazgeçemeyecekleri en sevilen takıları arasında yer alır. Müşterilerimize özel olarak sunduğumuz göz gümüş kolye ile davetlerin en iddialı kişisi olacaksınız, üstelik Yamachi Gold’un efsane indirimleri ile daha uygun rakamlarla kolye satın alacaksınız.

Işıldayan Tasarımları ile Göz Gümüş Kolye Modelleri

En çok kullanılan gümüş kolye modelleri,  genellikle anlamları olan veya sembolleri, burçları ve yaşama dair ipucu mesajları taşıyan modellerden oluşur. Tabi ki özel tasarım olmaları ve kişiye özel seçeneklerle sunulmaları işin rengini daha da değiştiriyor. Bayan gümüş kolye modellerimiz arasından size hitap eden ve şıklığınıza değer katan bir modeli kolaylıkla seçebilirsiniz.

Yamachi Gold Farkıyla Göz Gümüş Kolye

Gümüş kolye kullanırken öncelikle gün içinde ne tarz kıyafet giyeceğinizi göz önüne alarak bir seçim yapmalısınız. Kolyenizi kullanmadan hatta alışveriş yapmadan önce almayı düşündüğünüz seçeneği gardırobunuzu hayal ederek almanızı tavsiye ederiz. Yani alışveriş yapmadan önce ne tarz bir kolye istediğiniz konusunda netleşmiş olmanız sizin yararınıza. Bunlara ek olarak son dönemlerin kendinden en çok söz ettiren 925 ayar gümüş kolye modelleri arasında yer alan göz gümüş kolye modellerini incelemenizi öneririz. Yamachi Gold olarak kadınlara özel tasarım seçenekleri ile sunduğumuz göz gümüş kolye modelleri, sizin de zevkinize hitap edecek. 

Gümüş Kolye ile Kombin Yapılabilecek Aksesuarlar

Takı takmak da bir sanat işidir. Çünkü uygun aksesuarları yan yana getirmediniz zaman hoş bir kombin oluşturamazsınız. Bu nedenle gümüş kolye ile kombin yapılabilecek aksesuarlar arasından en uygun olanları seçerek hoş bir sonuç elde edebilirsiniz. 

Gümüş Kolye Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Gümüş Kolye Nasıl Parlatılır, Nasıl Temizlenir?

Gerçekten Diş Macunu, Sirkeli Su Karbonat Karışımı ya da Tuz ve Limon Karışımı işe yarıyor mu?

Gümüş takılarınızın parlatılması ve bakımı ile ilgili internet de ufak bir araştırma yaptığınızda, diş macunu ile fırçalamak, sirkeli su ve karbonat karışımı ya da tuz ve limon karışımı ile takınızı silmek karşınıza çıkacak yöntemlerden sadece birkaçı olacaktır.

Temizleme işlemine başlamadan öncelikle kontrol etmeniz gereken nokta takılarınızın üzerinde kaplama olup olmadığıdır.   

Moda trendlerine uygun hale getirmek için tüm dünyada satılan gümüş takıların %95 inden fazlasına kaplama işlemi uygulanmaktadır, gümüşün kendi doğal rengi ise giderek popülaritesini yitirmektedir.

Kaplama işlemi üretimin son aşamasında uygulanır ve solüsyonun içerdiği metallerin zenginliği kalitesini belirler. Bu proses kaplamanı ömrünü uzatan LAK adı verilen şeffaf kaplama işlemiyle tamamlanır. Ancak bu işlemler pahalı ve zahmetli olduğundan çoğu firma tarafından uygulanmamaktadır.

Genelde 18 ayar altın, roze ve beyaz altın ülkemizde ve dünyada en çok tercih edilen kaplama renkleridir.

Yamachi Gold olarak eşsiz gümüş tasarımlarımızı uzun süreler boyunca sizlerin vazgeçilmez aksesuarlarınızdan olmasını istediğimizden elbette ki kaliteden ödün vermeden en son teknoloji ile kaplama işlemlerini yapmaktayız.

İnternette tavsiye edilen bir çok parlatma ve temizleme yöntemi aslında takınızın üzerindeki kaplamayı aşındırmakta parlatmak yerine yüzeyinde daha fazla çizikler oluşturmaktan öteye gitmemektedir. 

Yamachigold.com’dan alacağınız benzersiz takılarınız için bizim sizlere tavsiyemiz yumuşak bir bez ile (mümkünse bir cila bezi) silmeniz,  asla asitli şeyler sürmemeniz,  mümkünse parfüm ve deodorantlardan uzak tutmanız olacaktır. 

12 ay Yamachi Gold garantisi ile sunduğumuz günlük tarzınıza uygun takılarımızı gönül rahatlığı ile kullanabilir ya da sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.   

925 Ayar Gümüş Kolye Ne Kadar?

Gümüş kolye fiyatları gramajına göre ve işçiliğine göre farklı fiyat aralıklarında olabilir. Bu yüzden 925 ayar gümüş kolye ne kadar sorusunun ne yanıtını öğrenmek için tercih ettiğiniz modeli bilmeniz gerekir.

Gümüş Kolye Nasıl Anlaşılır?

Gümüş bir takının gümüş olup olmadığını anlamak oldukça basittir. Gerçek gümüş kolye yere sürtüldüğünde iz bırakır, sahte olanlarda ise böyle bir durum söz konusu değildir. 

Gümüş Kolye Bakımı Nasıl Yapılır?

Her kadın şık olmak istediği kadar şıklığını tamamlayan aksesuarlarının sürekli olarak ışıldamasını ister. Ancak gümüş, diğer değerli taşlardan farklı olarak daha erken sürede yıpranabildiği için bu konuda daha bir dikkatli olmak gerekir. Gümüş kolye bakımı, aslında zor değildir sadece dikkat edilerek yapılması gerekir. Rutin bakımları doğru zamanda ve doğru bakım malzemeleri ile kullanarak yaparsanız herhangi bir sorun yaşamazsınız. 

Kolyenizi Nasıl Saklamalısınız?

İnternet sitesinden ya da herhangi bir takı firmasından gümüş kolye satın alırken, özel kutusunun olmasına dikkat edin, bu kutu aynı zamanda kolyenizi saklamanız için de işinizi kolaylaştıracaktır. Göz gümüş kolye modelleri konusunda en iddialı seçenekleri müşterilerimizle buluşturduğumuz Yamachi Gold olarak kolyenizi daha uzun süre kullanabilmeniz için özel kutu içerisinde gönderiyoruz. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.