UYARI3.jpg (31 KB)

Kem Göz Gümüş Kolye

Ürün Kodu : 114
(0)
240,00 TL
ALTIN KAPLAMA RENGİ
Tüm Alışverişlerde Kargo Bedava
ÜRÜN ÖZELLİKLERİ
Ürün Adı
:
Kem Göz Gümüş Kolye
Materyal
:
925 Ayar Gümüş
Taş
:
Zirkon
Kaplama Rengi
:
Gold - Rose - Silver 
Mine Rengi
:
Turkuaz - Lacivert - Beyaz
Zincir Uzunluğu
:
48cm - 43+5 cm
Kilit Tipi
:
Papağan Kilit 
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Tavsiye Et
 • Doğadan ilham alan tasarımcımızın zirkon taşlar ile ustalıkla işlediği zarif gümüş kolye göz alıcı görünmeyi tercih eden kadınların boynunu süsleyecek...

  Tasarımcımız bu gümüş kolye tasarımında göz figürünü ışıl ışıl parlayan kıymetli doğal taşlar zirkon ile süslemiştir. Antik çağlardan günümüze kadar varlığını sürdüren zirkonu eşsiz kılan iki önemli özelliği vardır. Bunlardan biri; zirkon yanardağ patlamalarından, meteor çarpmalarından hasar almadan kurtulabilen son derece dayanıklı bir taştır. Diğeri; dünya üzerinde çıkartılan taşlar arasındaki en eski element yapısına sahiptir. Bu özelliği nedeniyle Zirkoloji isminde bir bilim dalı kurulmasına sebep olmuştur. Takı yapımında en çok tercih edilen doğal taşlardan biri olan zirkonun bilgelik ve şans getirdiğine inanılmaktadır.

  Zirkon taşın özelliklerinden ilhamla bu muhteşem tasarım lacivert, turkuaz ve beyaz mine gözbebeği ustaca işlenmiş, gözbebeğinin etrafı zirkon taşlarla bezenmiştir. Ayrıca kirpiği andıran göz figürünün üzerine serpiştirilen ışıl ışıl zirkon taşlar bu özel tasarım gümüş kolyeyi daha göz alıcı hale getirmiştir.

  Zirkon taşın bilgelik, şans ve başarı getirdiğine ve şifalı olduğuna inanılmaktadır. Gece ve gündelik kıyafetlerin şık tamamlayıcısı “Kem Göz Gümüş Kolye” aynı zamanda boynunda şifa vererek uyku dengesini düzenleyecek, zihini güçlendirecek ve enerji dengesini sağlayacaktır. 925 ayar gümüş üzeri şeffaf korumalı 18 ayar altın mikron kaplama kullanılan tasarım Gold, Rose ve Silver renk seçenekleri ile siz stil sahibi kadınların beğenisine sunulmuştur.

  Farklı uzunluklarda (45 cm-48 cm) kullanabileceğiniz göz alıcı “Kem Göz Gümüş Kolye” kolayca açılıp kapanan papağan kilit detayı ile vazgeçemeyeceğiniz takılarınızdan biri olarak takı dolabınızda yerini alacak...

X
ÜRÜN ÖZELLİKLERİ
Ürün Adı
:
Kem Göz Gümüş Kolye
Materyal
:
925 Ayar Gümüş
Taş
:
Zirkon
Kaplama Rengi
:
Gold - Rose - Silver 
Mine Rengi
:
Turkuaz - Lacivert - Beyaz
Zincir Uzunluğu
:
48cm - 43+5 cm
Kilit Tipi
:
Papağan Kilit 
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.