Kare Beyaz Mineli Göz Gümüş Bileklik

Ürün Kodu : 0ARD2
(0)
175,00 TL
ALTIN KAPLAMA RENGİ
Tüm Alışverişlerde Kargo Bedava
Ürün Özellikleri
Ürün Adı
:
Kare Beyaz Mineli Göz Gümüş Bileklik
Materyal
:
925 Ayar Gümüş
Kaplama Rengi
:
Gold - Rose - Silver 
Taş
:
Zirkon
Mine Rengi
:
Beyaz
Zincir Uzunluğu
:
22cm - 19+3cm
Kilit Tipi
:
Papağan Kilit 
  • Ürün Özellikleri
  • Ödeme Seçenekleri
  • Tavsiye Et
  • Kare Beyaz Mineli Göz Gümüş Bileklik, takı dünyasının büyülü alanlarını keşfetmek isteyen kadınlar için özel olarak üretilmiş bileklik modellerinden bir tanesidir. Kare beyaz ve oldukça değerli bir taşa sahip olan model, göz figürünün büyüsünden beslenmekte olup bu durum, ürünün gümüş bileklik modelleri içerisindeki özel konumunu muhafaza etmesini olanaklı hale getirmektedir. Ürünün, bünyesinde yer alan pek çok özellik bulunmakta olup bu özellikler, bilekliğinden daha da değerli bir niteliğe sahip olmasını mümkün kılmaktadır.

    Beyaz mine rengine sahip olan bileklik; gümüş, gold, silver olmak üzere üç farklı kaplama rengi ile zarafetini arttırmıştır. Bu durum, kadınların gümüş bileklikler içerisinde farklı seçeneklere sahip olmasını mümkün kılmaktadır. Model, 925 ayar gümüşle titiz bir şekilde üretilmiş olmakla birlikte gümüşün bünyesinde bulunan zarafet, model üzerinden bilekliğe sahip olan kadına geçmektedir. Bu bağlamda bilekliğin büyüsünün takı dünyasında yerini koruduğunu ifade etmek olanaklıdır.

    Sizler için özel ve titiz üretim süreçlerinden geçirerek oluşturduğumuz bilekliğin zirkon taşın pırıltısıyla süslenmiş olduğunu ve bu durumun kadınlarımızın arzularını yerine getirdiğini belirtmemiz mümkündür. Yamachi gold ile birlikte tasarlanan ve bir tasarım harikası olarak sizlere sunulan model, 19+3 cm zincir uzunluğuna sahiptir. Bu uzunluk, bilekliğin istenilen zarif görüntüye ulaşabilmesini mümkün kılmaktadır. Bunun yanı sıra model, papağan kilit sistemi ile birlikte işlevsek bir yapıya bürünmüştür.

    Sahip olduğu birçok özellik ile birlikte işlevsel ve zarif bileklik modellerinden bir tanesi olarak ön plana çıkmakta, bu durum bilekliğin kadınlar tarafından tercih edilmesini olanaklı kılmaktadır. Titiz bir şekilde üretilen gümüş bileklik modellerinin bünyesinde yer alan ürünü hızlı ve kolay bir şekilde satın alabilir ve kendinizi mutlu etme şansı elde edebilirsiniz.

X
Ürün Özellikleri
Ürün Adı
:
Kare Beyaz Mineli Göz Gümüş Bileklik
Materyal
:
925 Ayar Gümüş
Kaplama Rengi
:
Gold - Rose - Silver 
Taş
:
Zirkon
Mine Rengi
:
Beyaz
Zincir Uzunluğu
:
22cm - 19+3cm
Kilit Tipi
:
Papağan Kilit 
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.