Kalp Gözlü Gümüş Kolye

Ürün Kodu : 0ARD2090
(0)
325,00 TL
ALTIN KAPLAMA RENGİ
Tüm Alışverişlerde Kargo Bedava
Ürün Özellikleri
Ürün Adı
:
Kalp Gözlü Gümüş Kolye 
Materyal
:
925 Ayar Gümüş  
Taş
:
Zirkon
Kaplama Rengi
:
Gold - Rose 
Mine Rengi
:
Turkuaz
Zincir Uzunluğu
:
47cm - 42+5cm
Kilit Tipi
:
Papağan Kilit 
  • Ürün Özellikleri
  • Ödeme Seçenekleri
  • Tavsiye Et
  • Kalp gözlü gümüş kolye; sade formu, zarif tasarımı ve kalp figürüyle genç kızların ve erkeklerin en özel anlarını ve en özel tekliflerini inşa etmek için hazırlandı. Hem şık hem de romantik bir teklifte bulunmak isteyenlere şans getireceğine eminiz. Sadelikten ve şıklıktan ödün vermeyen kadınların favorisi haline gelecek olan gümüş kolye, kalp ve göz figürü ile de hayatınızın dönüm noktası olacak zamanlarınızın mimarı olacaktır.

    Son dönemlerin sadelik akımının içerisinde sizler de varsanız eğer kalp gözlü gümüş kolye, sizler için ve çevrenizdekiler için bir kolyeden daha fazlasını vadediyor. Estetik detaylar kullanılarak tasarlanmış oluşu, farklı tarzlara ve giyimlere uyum sağlıyor oluşu ve zihninizde en güzel anılarınızı canlandırıp yüzünüze hafif bir tebessüm konduruşu ile sizlerin favorisi haline geleceğinden emin olduğumuz gümüş kolye, diğer gümüş kolye modelleri içerisinde sadeliği kalitesi ve şıklığı ile sizlere göz kırpıyor.

    Tarihten bu yana aşkın ve sevginin sembolü haline gelen kalp figürü, içerisindeki göz figürüyle birlikte derin bir anlam taşımaktadır. Hisleriniz, sözlerinizle ifade edemeyeceğiniz kadar büyükse bu gümüş kolye, taşıdığı mana ile hislerinizi olduğu gibi yansıtacak.

    Gümüş kolye modelleri arasında seçim yapmakta zorlanıyor ve tereddütte kalıyorsanız içinize dönün ve kalbinizin, hislerinizin sesini dinleyin. Enerjinizi olabildiğince yükseltecek, ve tutkunuzu şüphesiz arttıracak bu gümüş kolye, boynunuzda ışıldamak ve ışıldatmak için, zarafetinin yanı sıra mıknatıs gibi çekici özelliği ile mutlu sonlar yazmak için tasarlandı.

X
Ürün Özellikleri
Ürün Adı
:
Kalp Gözlü Gümüş Kolye 
Materyal
:
925 Ayar Gümüş  
Taş
:
Zirkon
Kaplama Rengi
:
Gold - Rose 
Mine Rengi
:
Turkuaz
Zincir Uzunluğu
:
47cm - 42+5cm
Kilit Tipi
:
Papağan Kilit 
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.