İnci Gümüş Kolye

Ürün Kodu : 000SY5
(0)
270,00 TL
ALTIN KAPLAMA RENGİ
Tüm Alışverişlerde Kargo Bedava
Ürün Özellikleri
Ürün Adı
:
İnci Gümüş Kolye 
Materyal
:
925 Ayar Gümüş
Taş
:
Zirkon
Zincir Uzunluğu
:
48cm 43+5cm 
Kaplama Rengi
:
Gold - Silver
Kilit Tipi
:
Halka Kilit
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Tavsiye Et
 • İnci gümüş kolye takı koleksiyonları arasında markamızın en çok tercih edilen ve en sevilen modellerinin başında gelmektedir. Yamachi tasarımlarının uluslararası beğeniyi ve dikkati çeken koleksiyonları yeni nesil şıklığın adresi konumundadır. Tasarım ekibimizin vizyonu her tarzdan kullanıcının kendisi için bir parça bulabileceği koleksiyonlar yaratmak üzerine kuruludur.
  925 ayar gümüşten üretilen bu kolyenin zincir uzunluğu 48 cm olup iki versiyon şeklinde üretilmiştir. İlki altın rengi kaplamaya sahip sarı zincir ve inci etrafındaki gümüşün altın renginde olduğu çalışmadır. Diğeri gümüş rengi ve inci etrafındaki dizgilerin ışıltılı görüntüsünü vurgulayan kolyedir. Her iki model de, zevke ve kombine uygun olarak kendine has bir güzellik taşımaktadır.
  YamachiGold; takı dünyasının rotasını şıklık ve sadelikle harmanladığı bir yola yönlendirerek aynı anda marjinal çizgileri tasarımlarında taşımayı başarmış bir markadır. Bu sebeple her serinin kendine özgü bir ruhu, her kullanıcıya hitap eden bir parçası bulunmaktadır.
   
  İnci ve Gümüşün Zarafet Dansı!
  İnci kolyelerin geçmişten günümüze şıklığı benimseyenler için vazgeçilmez olması, incinin saf güzelliği ve dokusunun kusursuzluğundan kaynaklanmaktadır. İnci kolye tasarımlarında yeni bir perspektif geliştiren markamız, gümüşün eşsiz ışıltısıyla incinin zarafetini bir araya getirerek yepyeni bir şıklık alternatifi geliştirmiştir.
  Hediye seçimi konusunda farklı seçenekler arayanların sayısız ürünle beklentilerini karşıladığı koleksiyonları sizler için sunuyoruz. Yamachi Gold güvencesiyle online olarak satın alabileceğiniz ve güvenli ödeme sistemlerinden birini tercih edebileceğiniz ara yüze resmi web sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz. Markamız ürünleri garantör firma olma gereği, kullanım garantisi sunan kaliteli ürünlerdir. Gümüş ve incinin muhteşem şıklık dansını yakınlarınıza hediye etmek için kolayca satın alabilir ve en kısa sürede teslim alabilirsiniz.
  Takı tasarımlarının geçmişin süzgecinden geçerek geleceğin şıklık algısına yol aldığı son dönemde, Yamachi tasarım ekipleri yeni nesil takı tasarımlarında farklı yaklaşımlar benimsemektedir. Hem uzun ömürlü kullanıma hizmet eden dayanıklı dizaynı benimseyen, hem de incelik ve zarifliğin yansıtıldığı tasarımları yaratan ekibimiz, gümüş inci kolye sunumunu bu felsefe doğrultusunda sunmaktadır. Yamachi inci gümüş kolye
  tasarımını altın kaplama rengi ve gümüş rengi seçeneklerine sahip iki farklı ürünle, tarzınıza en uygun seçimi yapmanızı amaçlayarak sizlere sunmuştur
X
Ürün Özellikleri
Ürün Adı
:
İnci Gümüş Kolye 
Materyal
:
925 Ayar Gümüş
Taş
:
Zirkon
Zincir Uzunluğu
:
48cm 43+5cm 
Kaplama Rengi
:
Gold - Silver
Kilit Tipi
:
Halka Kilit
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.