Gothic Harf Gümüş İsimli Kolye

Ürün Kodu : 000V123
(0)
350,00 TL
ALTIN KAPLAMA RENGİ
Tüm Alışverişlerde Kargo Bedava
ÜRÜN ÖZELLİKLERİ
Ürün Adı
:
Gothic Harf Gümüş İsimli Kolye 
Materyal
:
925 Ayar Gümüş  
Kaplama Rengi
:
Gold-Rose-Silver 
Zincir Uzunluğu
:
45 cm - 43+2 cm
Kilit Tipi
:
Papağan Kilit 
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Tavsiye Et
 • Gothic Harf Gümüş İsimli Kolye, isme özel oluşturulan ve çok sevilen isimli kolye modellerinden birisidir. Gotik harflerin orijinal yazımıyla çok estetik bir görüntüye sahiptir. Bu harflerin köşeli ve belirgin yazımı eşliğinde hem klasik hem de modern bir görüntüsü olan kolye; her dönem rahatlıkla kullanılabilecek ve modası asla geçmeyecek bir üründür. Bu nedenle gümüş kolye modelleri arasında yer alan tasarım; sevdiğiniz insanlara armağan etmek için de çok zarif bir seçenektir. Her insanın ismi; belki hayat boyu taşıdığı en özel ve değerli kavramların başında gelir. Bu nedenle; sevdiği birinin adını boynunda taşımak isteyenler için de ideal bir takı modelidir.

  Gümüş kolyeler; ince bir işçilikle ve özenle meydana getirilen ürünlerdir. Gümüş hem oldukça sağlam hem de işlenmeye çok uygun, özel bir malzemedir. Marifetli ellerde emek ve özverinin birlikteliğinde nadide eserlere dönüşür. Hayat boyu kavramlarla taşınılan isimlerin; boyunlarda zarafetle taşınacak şekle bürünmesini sağlayan şekil verme işlemin ardından; gümüş kolye tüm narinliğiyle ışıldamaya başlar. Harflerin inci misali yan yana dizilmesiyle oluşturulan model; onu severek taşıyacak değerli müşterilerimiz için özel olarak tasarlanmaktadır.

  Gümüşün eşsiz işçiliğinin üzerine altın rengi kaplamayla renklendirilen Gothic Harf İsimli Gümüş Kolye’nin zirkon taş ve papağan kilit tipine sahip olduğunu söyleyebiliriz. 925 ayar kaliteli gümüşten elde edilen ürünün ilgi çekici yolculuğu, yapım aşamasından; kullanacak kişinin ellerine ulaşana kadar tüm süreçlerde aynı kalite gözetilerek ve planlı bir şekilde sürdürülmektedir ve Yamachi Gold güvencesiyle müşterilere sunulmaktadır.

  Birçok kadın için vazgeçilmez bir ürün olan kolyenin; aynı zamanda kişinin kendisine özel bir şekilde, isimle meydana getirildiğini görmek; herkes için güzel bir sürpriz olacaktır. Şık ve ürünümüzün zarafetine yakışır bir hediye kutusuyla gönderdiğimiz gümüş kolye; her yaştan tüm kadınlar tarafından çok beğenilecek bir tasarımdır.

   

X
ÜRÜN ÖZELLİKLERİ
Ürün Adı
:
Gothic Harf Gümüş İsimli Kolye 
Materyal
:
925 Ayar Gümüş  
Kaplama Rengi
:
Gold-Rose-Silver 
Zincir Uzunluğu
:
45 cm - 43+2 cm
Kilit Tipi
:
Papağan Kilit 
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.