UYARI3.jpg (31 KB)

Gece Mavisi Göz Gümüş Kolye

Ürün Kodu : 0ARD446
(0)
230,00 TL
ALTIN KAPLAMA RENGİ
Tüm Alışverişlerde Kargo Bedava
ÜRÜN ÖZELLİKLERİ
Ürün Adı
:
Gece Mavisi Göz Gümüş Kolye
Materyal
:
925 Ayar Gümüş
Taş
:
Zirkon
Kaplama Rengi
:
Gold 
Mine Rengi
:
Lacivert
Zincir Uzunluğu
:
48cm - 43+5 cm
Kilit Tipi
:
Papağan Kilit 
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Tavsiye Et
 • Gece mavisi göz gümüş kolye, mavinin eşsiz asaleti ve gold ile olan uyumu dolayısıyla gümüş kolye modellerinden bir yönde ayrılıyor. Asaletin ve tutkunun rengi olan gece mavisi, benzersiz tasarımı ve göz figürüyle birlikte şıklığınıza şıklık katıp kötü enerjileri uzaklaştırıyor. Ayrıca üçgen biçiminde temsil edilen kirpik figürleriyle de sizi en güzel bir biçimde temsil ediyor. Oldukça titizlikle ve ustalıkla hazırlanan tasarımlarımızdan biri olan gümüş kolye, kimliğinizi ortaya çıkarmakla kalmayıp aslında vurgulamak ve parlatmak istediğiniz yönünüzü de gözler önüne seriyor. Bunu yaparken en nadide parçalarıyla karşımıza çıkan Yamachigold, geçmişin ve geleceğin birleştirdiği hisleri gün yüzüne çıkarıp eşsiz tasarımlarıyla sevginin adı olmaya devam ediyor.

  Gümüş kolye modelleri içerisinde kuşkusuz en eşsiz tasarımlardan biri olan kolyemiz, benzersiz ve şık tasarımının yanı sıra kalitesi ve dayanıklılığı ile öne çıkıyor. Hayat görüşünüze ışık olmak, geçmişten günümüze gelen güzel enerjilerin bir bütün haline geldiği soyut fikirleri ve yaşamın her alanında şıklıktan yana olan siz kadınların en özel hatıralarını süslemeye aday olan birbirinden eşsiz güzellikteki tasarımlarımızı incelemek, her modelinde kaybolacağınız göz gümüş kolye çeşitlerimize göz gezdirmek isterseniz sayfamıza bekliyoruz.

  Mavi renk asil, dingin ve huzurlu aynı “Gece Mavisi Göz Gümüş Kolye” gibi...

  Mavinin özellikle gece mavisi diye de anılan lacivertin kozmik bir renk olduğu ve sonsuzluk, otorite ve verimliliği çağrıştırdığına inanılır. Araştırmacılar insan vücudunun ve zihninin üzerinde faydalı bir etkisi olduğunu savunmaktadır. Sigmund Freud maviyi okyanusa benzetmiş ve sakin olarak tanımlamıştır. Amerikalı renk uzmanı Faber Birren’in yaptığı deneylere göre mavinin zihin ve vücut için faydalı olduğunu, hormonları dengelemeye, nefes alma oranlarını düşürmeye, metabolizmayı yavaşlatmaya ve kan basıncını düşürmeye yardımcı olduğunu söylemiştir.

  Tasarımcımızın gecenin sükûnetinden ve mavinin sonsuzluğundan etkilenerek tasarladığı “Gece Mavisi Göz Gümüş Kolye”nin tarzını göz boncuğu teması ile pekiştirmiştir. Lacivert mine ile bezenmiş göz figürünü ışıl ışıl parlayan zirkon taşlar dikkat çekici hale getirmiştir. Çok uzaktan bile fark edilme özelliği olan gece mavisi renginin ustaca kullanıldığı bu tasarım tarzınızdan ödün vermeden sade şıklığı yaşamanıza olanak sağlayacak...

  925 ayar şeffaf korumalı 18 ayar altın mikron kaplama gümüş kullanılan “Gece Mavisi Göz Gümüş Kolye” gold kirpik ayrıntısı ile şık kombinlerinizin vazgeçilmez parçası haline gelecek... Zarif tasarımı ile kolayca açılıp kapanabilen papağan kilidi ve farklı uzunluklarda (45 cm-48 cm) kullanabileceğiniz zinciri ile “Gece Mavisi Göz Gümüş Kolye” boynunuzda ışıl ışıl parlarken göz alıcı görüneceksiniz...

  Bu özel tasarım kolye ile şıklığın doruklarında yaşarken kem gözlerin negatif enerjisinden de sakınmış olacaksınız.

X
ÜRÜN ÖZELLİKLERİ
Ürün Adı
:
Gece Mavisi Göz Gümüş Kolye
Materyal
:
925 Ayar Gümüş
Taş
:
Zirkon
Kaplama Rengi
:
Gold 
Mine Rengi
:
Lacivert
Zincir Uzunluğu
:
48cm - 43+5 cm
Kilit Tipi
:
Papağan Kilit 
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.