GARANTİ KOŞULLARI

a)Aldığınız her ürün, 12 ay YAMACHI garantisi altındadır.

b)Garanti koşullarının geçerli olabilmesi için kargo teslimatı esnasında ürünü mutlaka kontrol ediniz. Herhangi bir hasar gördüğünüzde tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız.

c)Fatura tarihinden itibaren 12 ay geçmesi durumunda Garanti kapsamı dışında kalmaktadır.

d)YAMACHI’dan satın alınan ürünlerin garantisinin devam edebilmesi için üçüncü şahıs ve/veya kurumların; ürünlere herhangi bir şekilde müdahale etmemeleri, ölçü ayarlama, tamir vb. işlemler yapmamaları gerekmektedir. Belirtilen koşullara uyulmayan durumlarda ürünler Garanti kapsamı dışında kalmış olur.

e)Tüm YAMACHI ürünlerin garanti kapsamına girebilmesi için ürünün faturasının ibraz edilmesi gerekmektedir. Aksi takdirde ürün Garanti kapsamında olmayacaktır.

  1. f) Ürünün yanlış kullanımından dolayı veya kaza sonucu kırılması, zarar görmesi durumlarında ürün Garanti kapsamı dışında kalır.

g)Olası taş düşme durumlarında ürün incelemeye alınır, üretim kaynaklı sorun tespit edilirse garanti kapsamında ürüne taş takılır.

h)Herhangi bir ezilme, kırılma vb. tespit edilirse ürün garanti kapsamı dışında kalır ancak müşteri memnuniyeti gereği ürünün tamiri -mümkünse- yapılacak inceleme sonucu tarafınıza bildirilen tutar karşılığında gerçekleştirilir.

ı) Darbe sonucu kopan kırılan ya da hasar gören kolyelerin zincirleri Garanti kapsamı dışındadır.

j)Garanti kapsamındaki ya da ücretli bakım nitelikli tüm işlemlerde kargo masrafları ALICI tarafından karşılanır.

ÜRÜN İADE KOŞULLARI
Aşağıdaki koşullar yalnızca www.yamachigold.com  Sanal Mağaza için geçerlidir:

1-www.yamachigold.com’dan satın aldığınız ürünleri teslim tarihinden itibaren 14 gün içerisinde iade ederek ödediğiniz tutarın tamamını geri alabilirsiniz.İade işleminizin onaylanmasının ardından ürün bedeli sipariş kredi kartı kullanılarak verildiyse kredi kartına, kapıda ödeme ya da havale/EFT ile yapıldıysa havale/EFT yoluyla banka hesabınıza 14 (ondört) iş günü içerisinde iade edilir.Havale/ Eftli iadelerde müşterinin IBAN bilgilerini belirtmesi gerekmektedir.

2-İade etmek  istediğiniz ürünün satın alındığı andaki gibi kusursuz, eksiksiz ve orijinal kutusunda kullanılmamış olması gerekmektedir. Ürünün kutusunu açtıysanız; kutuya, ürüne ve aksesuarlara zarar vermeden, hasarsız, hatasız ve eksiksiz olarak getirilmesi ve ürünün kullanılmamış olması durumunda İADE işlemleriniz başlatılabilecektir.

3-Herhangi bir şekilde çizilmiş, hasar görmüş ya da fiziksel değişikliğe uğramış ürünler kesinlikle İADE alınmaz. Ürün uzmanlarımız tarafından incelendikten sonra, İADE işlemleri başlatılır.

4-Ürün uzmanları tarafından incelendikten sonra iadesi gerçekleşmeyen ürünlerin kargo masrafları müşteri tarafından karşılanması şartıyla  ÜRÜN GERi GÖNDERİLİR.

5-ALICI’nın isteğiyle, internet sitesinde sunulan maden renginden farklı bir renkte kişiye özel olarak üretim yapıldığında ,Kişiye özel hale getirilmiş, isimli veya harfli takılarda ya da internet sitesinde sunulan yüzük ölçüsü aralığı, kolye ve bileklik boyu dışında verilen özel siparişlerde,  ya da sipariş verilen ürünün ALICI’ya tesliminden sonra, ALICI’nın isteği doğrultusunda yapılan yüzük ölçüsü, kolye, bileklik boyu ve modelindeki değişiklikler gibi işlemler yapıldığında, müşterinin özel istekleri doğrultusunda özel olarak üretimi yapılan bu mallar cayma hakkının kullanılamayacağı ürünler kapsamına girer.

6-İadenin gerçekleşebilmesi için satın alınan ürünün fatura üzerinde yazılı olan adrese, kutusu, çantası, garantisi varsa sertifikası, varsa hediyesi vb. eksik bir şekilde kargolanması gerekmektedir.

7-Satış faturasının aslı olmadan iade işlemi yapılamaz.

8-İade etmek istediğiniz ürünü www.yamachigold.com’nun anlaşmalı olduğu kargo firmaları kanalıyla göndermeniz gerekmektedir. 14 (ondört) gün içerisinde göndereceğiniz, iade şartlarına uyan ürün için kargo ücreti tarafımızdan karşılanacaktır. Aksi taktirde kargo ücreti alıcıya aittir.

9-İadenin gerçekleşebilmesi için satın alınan ürünün fatura üzerinde yazılı olan adrese UPS Kargo ile "YAMACIYAN KUYUMCULUK  adına 8A37F9 Müşteri kodu ile " Alıcı Ödemeli” olarak gönderebilirsiniz. Değişim işleminiz kargo masrafları dahil ücretsiz ve hızlı bir şekilde sonuçlanacaktır.

10-Ürün iadesi ve değiştirme şartları olarak, 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereği uygulamalar esastır.

İADE TALEBİMİ NASIL BİLDİRECEĞİM

  • İade ve iptal işlemleriniz için 0546 813 52 13 no’lu Whatsapp hattından veya info@yamachigold.com e-posta adresimizden müşteri temsilcilerimizle iletişime geçerek talebinizi bildirmeniz ve onaylatmanız gerekir.

İADE  TALEBİMİ İLLETİĞİM  SİPARİŞİMİ HANGİ  ADRESE GÖNDERECEĞİM

  • İade ve Değişimlerinizi merkez ofis adresimize göndermeniz gerekmektedir.

 

ADRES: Yenibosna merkez mah. Ladin sokak .Kuyumcukent avm .Mağaza bloğu No:57-58

UPS KARGO MÜŞTERİ KODU:8A37F9

 

 

 

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.