Fatmanın Eli Sallantılı Gümüş Bileklik

Ürün Kodu : 0ARD507
(0)
220,00 TL
ALTIN KAPLAMA RENGİ
Tüm Alışverişlerde Kargo Bedava
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Tavsiye Et
 • Fatmanın Eli Sallantılı Gümüş Bileklik, bilekliğin zarafetine inanan ve onu tamamlayıcı bir unsur olarak gören pek çok kadına sunulan en özel modellerden bir tanesidir. Fatmanın eli figürü, tarihsel ve edebi anlamı olan bir sembol olarak takı dünyasındaki özel konumunu korumaktadır. Gümüş bileklik modelleri arasında yer alan bu ürün, sahip olduğu figür itibari ile sembolik anlamı da bünyesinde bulundurmaktadır.

  Palmiye şeklinde olan fatmanın eli figürü; bereket, bolluk, şans vb. sembolleri bünyesinde barındırmakta olup bu durum, figürün oldukça derin anlamlara sahip olduğunu gözler önüne sermektedir. Bu bağlamda bileklik bolluğu simgelemekte olup modele sahip olan kadınlar, bu özel anlamları yanlarında taşımaktadır. Yamachi gold ile tasarlanan model, minik zirkon taşlar ile süslenmiştir. Zirkon taşlarının pırıltısı, bilekliğin göz alıcı bir görüntüye sahip olmasını mümkün kılmaktadır. Mine rengi bulunmayan ürünün kaplama rengi golddur. Ürünün zincir uzunluğu 19+3 cm olarak belirlenmiştir; bu uzunluk, bilekliğin arzulanan şık ve zarif bir görüntüye ulaşmasını olanaklı hale getirmektedir.

  Model kapsamında fatmanın eli figürü, bilekliğin ortasında sallantılı bir şekilde yer almaktadır. Bunun yanı sıra bilekliğin çevresinde zirkon taşlarından örülmüş pırıltılı bir yol bulunmaktadır. Gümüş bileklik dahilinde bulunan model, gümüşün zarafet ve şıklığını bünyesinde taşımakta olup bu sayede kadınlarımızın kendilerini her an özel ve mutlu hissedebilmeleri mümkün kılmaktadır.  Titiz üretim sürecinden geçmiş olan ürünün papağan kilit sistemine sahip olduğunu ifade etmek gerekmektedir.

  Bolluk, bereket ve şans sembolünü bünyesinde taşıyan ve ürüne sahip olan kadınların kendilerini her daim mutlu hissetmesini mümkün kılan model, özel kutusu ile birlikte kadınlarımıza sunulmaktadır. Sizler de gümüş bileklikler içerisinde bulunan ürünü oldukça uygun fiyatlar dahilinde satın alabilir, sevdiklerinizi mutlu ederek onların ne kadar özel olduklarını tek bir hediye ile ifade edebilirsiniz.

  ÜRÜN ADI: Fatma'nın Eli Sallantılı Gümüş Bileklik

  MATERYAL: 925 Ayar Gümüş 
  TAŞ: Zirkon
  ZİNCİR UZUNLUĞU: 22 cm - 19+3 cm 
  KAPLAMA RENGİ: Gold
  MİNE RENGİ: Yok
  KİLİT TİPİ: Papağan Kilit (Lobster Clasp)

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.