Dört Yaprak Yonca Sallantılı Bileklik

Ürün Kodu : 0ARD510
(0)
225,00 TL
ALTIN KAPLAMA RENGİ
Tüm Alışverişlerde Kargo Bedava
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Tavsiye Et
 • Dört Yaprak Yonca Sallantılı Bileklik, az bulunan dört yapraklı yoncanın zarafeti ile meydana getirilmiş nadide bilekliklerden bir tanesidir. Sahip olduğu özellikler ile birlikte kadınlara sunulan bu özel model, gümüş bileklikler içerisinde yer almaktadır. Dört yaprak sembolü, bilekliğin az bulunur olduğunu ifade etmekte olup bu durum, kadınların ilgisini çekmektedir. Bilekliğe has pek çok özellik, modelin şıklık ve zarafet yarışında ön planda yer almasını olanaklı hale getirmektedir.

  925 ayar gümüşten oluşturulan model, gümüşün zarafeti ve dört yaprağın şıklığı ile kadınlarımıza sunulmaktadır. Zirkon taş ile süslenmiş olan ürünün oldukça titiz bir üretim sürecinden geçmiş olduğunu ifade etmek olanaklıdır. Yamachi gold ile tasarlanan modelin kaplama rengi gold olmakla birlikte ürünün mine rengi bulunmamaktadır. Bilekliğin zincir uzunluğu, dört yaprak yonca figürünün ön plana çıkabilmesi için 19+3 cm şeklinde tasarlanmıştır. Papağan kilit sistemi ile oluşturulmuş bulunan ürün, zarafeti üzerinde taşımaktadır.

  Gümüş bileklik içerisinde yer alan bilekliğin, sizlerin her daim şık ve zarif bir görüntüye ulaşabilmeniz amacıyla özel üretim sürecinden geçtiğini ifade etmemiz gerekir. İşlevselliği ön planda bulunan model, her kıyafet ile kombinlenebilmekte, bu ise ürünün tamamlayıcı bir takı olmasını mümkün kılmaktadır. Sahip olduğu özellikler ile birlikte takı dünyasındaki özel konumunu koruyan model, oldukça uygun fiyatlar dahilinde sizlere özel kutular eşliğinde sunulmaktadır.

  Her bir kadının özel günlerde ya da gündelik hayat içerisinde kendisini özel ve güzel hissetmesi için titiz bir şekilde üretilen bileklik, dört yaprak gonca figürüne sahip olmakla birlikte bu figür, tekliğin simgesi olarak karşımıza çıkmaktadır. Gümüş bileklik modelleri kapsamında bulunan modeli uygun fiyatlar dahilinde satın alabilir ve sevdiklerinize onların tek olduğunu ifade edebilirsiniz.

  ÜRÜN ADI: Dört Yaprak Yonca Sallantılı Gümüş Bileklik
  MATERYAL: 925 Ayar Gümüş
  TAŞ: Zirkon
  ZİNCİR UZUNLUĞU: 22 cm - cm - 19+3 cm
  KAPLAMA RENGİ: Gold
  MİNE RENGİ: Yok
  KİLİT TİPİ: Papağan Kilit (Lobster Clasp)
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.