UYARI3.jpg (31 KB)

Dönence Göz Gümüş Kolye

Ürün Kodu : 0ARD286
(0)
250,00 TL
ALTIN KAPLAMA RENGİ
Tüm Alışverişlerde Kargo Bedava
ÜRÜN ÖZELLİKLERİ
Ürün Adı
:
Dönence Göz Gümüş Kolye
Materyal
:
925 Ayar Gümüş
Kaplama Rengi
:
Gold 
Mine Rengi
:
Turkuaz
Zincir Uzunluğu
:
45cm - 43+2 cm
Kilit Tipi
:
Papağan Kilit 
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Tavsiye Et
 • Dönence göz gümüş kolye tasarımını göz kamaştıran ihtişamı ile sizlere takdim ediyoruz. Kötü gözlerden koruduğuna inanılan nazar boncuğunu özen ve sevgiyle hazırlanmış bir kolye olarak boyunuza takmayı eminim sizde çok istersiniz. Turkuaz renkte ve gold kaplama olan bu kolyemiz hem boyununuzda şık bir şekilde duracak hem de sizleri kötülüklerden koruyacaktır. Aynı zamanda turkuaz rengin insanlarda uyandırdığı hayattan zevk alma, samimiyet ve mutluluk duygusu ile yaşamınıza renk katacaktır.

  Yamachigold tarafından tasarlanan bu eşsiz kolyeyi dilerseniz kendinize dilerseniz de sevdiklerinize alabilir ve onların yüzlerinde oluşan kocaman bir gülümsemeye sebep olabilirsiniz. Gümüş kolye modelleri arasında dikkat çeken bu kolye senenin en trend ve popüler parçalarından biri. Turkuaz ve altının muhteşem uyumunu gören herkesi mest edecek cinsten. Bu kolye ile gireceğiniz her ortam da dikkat çekeceğinize ve insanların tekrar tekrar size bakacağına garanti verebiliriz. Hem kötü gözlerden korunmak hem de boyunuzda zarif bir gümüş kolye taşımak istiyorsanız dönence göz gümüş kolye tam da sizin bu isteklerinizi yerine getirecektir.

  925 ayar gümüşten ince işçilik ile tasarlanmış olan kolyemiz papağan kilit özelliğine de sahiptir. Bu sayede dönence göz gümüş kolyeyi istediğiniz zaman rahatlıkla takıp çıkarabilirsiniz. Zincir uzunluğu ise 45cm - 42+3 cm olup boynunuzda isteyeceğiniz hizaya göre ayarlayabilirsiniz.

  Doğanın bize sunduğu eşsiz gümüş elementini boynunuzda taşımak ve onun parlaklığı ile çevrenize ışık saçmak istiyorsanız Yamachigold ayrıcalığı ile dönence göz gümüş kolyemize sahip olabilirsiniz

  Mistisizmden ilham alan tasarımcımızın turkuaz mine ile ustalıkla işlediği zarif gümüş kolye göz alıcı görünmeyi tercih eden kadınların boynunu süsleyecek...

  Gümüş kolyenin çekiciliğini arttıran göz figürü tarih boyunca bir çok kültürde ve dini inançta kötülükleri savan güçlü bir tılsım olarak kabul edilmiştir. İnsanın bakışından kaynaklanan, diğerlerine zarar verdiğine inanılan enerjiden korunmanın geçmişi 3300 yıl öncesine dayanmaktadır. İnsanlar yüzyıllardır nazar olarak adlandırılan bu negatif enerjiyi çeşitli şekil ve malzemeden yapılan ürünlerle uzak tutmaya çalışmıştır. O dönemde nazarlık olarak kullanılan kaymaktaşından oyma geometrik şekiller Mısır döneminde Horus’un gözü diye anılan göz figürüne dönüşmüştür. Günümüzde de bir çok takıda nazar boncuğu temasının ve göz figürünün birlikte kullanıldığını görüyoruz.

  Geçmişten esinlenerek modern çizgilerle tasarlanan “Dönence Göz Gümüş Kolye” göz figürünün etrafındaki sarmal detay ile daha cezbedici görünüme sahip olmuştur. Tasarımcımız bu şık tasarımında 925 ayar gümüş üzeri şeffaf korumalı altın mikron kaplama kullanmıştır.

  Kem gözlerden korunurken şıklığınıza şıklık katmak için tasarlanmış turkuaz mine ile incelikle işlenmiş “Dönence Göz Gümüş Kolye” tarzınızı yansıtacaktır. Zarif ve dikkat çekici duruşu, benzersiz mistik havası ile boynunuza mükemmel uyum sağlayan tasarım son moda bir görünüme sahip olmanızı sağlayacaktır. Farklı uzunluklarda (42 cm-45 cm) kullanabileceğiniz göz alıcı “Dönence Göz Gümüş Kolye” kolayca açılıp kapanan papağan kilit detayı ile vazgeçemeyeceğiniz takılarınızdan biri olarak takı dolabınızda yerini alacak...

  Bu şık ve özel tasarım gümüş kolyeyi koleksiyonumuza katan yetenekli tasarımcımızın ellerine, zarafetle taşıyan kadının güzelliğine nazar değmesin!

X
ÜRÜN ÖZELLİKLERİ
Ürün Adı
:
Dönence Göz Gümüş Kolye
Materyal
:
925 Ayar Gümüş
Kaplama Rengi
:
Gold 
Mine Rengi
:
Turkuaz
Zincir Uzunluğu
:
45cm - 43+2 cm
Kilit Tipi
:
Papağan Kilit 
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.