Desenli İsimli Gümüş Kolye

Ürün Kodu : 0V1234
(0)
460,00 TL
391,00 TL
ALTIN KAPLAMA RENGİ
Tüm Alışverişlerde Kargo Bedava
ÜRÜN ÖZELLİKLERİ
Ürün Adı
:
Desenli İsimli Gümüş Kolye
Materyal
:
925 Ayar Gümüş  
Kaplama Rengi
:
Gold
Zincir Uzunluğu
:
50 cm - 45+5 cm
Kilit Tipi
:
Papağan Kilit 
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Tavsiye Et
 • Desenli İsimli Gümüş Kolye oldukça zarif ve estetik yapıya sahip kolye modellerimizden birisidir. Kişiye özel tasarlanan ürün hediye olarak vermek için de idealdir ve pek çok kadının boynunda taşımaktan mutluluk duyacağı, nadide bir tasarımdır. Gümüş kolye modelleri içerisinde yer alan kolyemiz, aynı zamanda çok sevdiği bir insanın ismini boynunda taşımaktan mutluluk duyacak her kadın için tasarlanmıştır. İsme göre düzenlendiği için kişiye özel hazırlanmakta özenle ve narin bir işçilikle müşterilerimize ulaşmaktadır.

  Gümüş kolyeler içinde en çok tercih edilen modellerden birisi olan; aynı zamanda çok kıymetli bir anlam ifade eden tasarım kolye; kendinden desenli bir yapıya sahiptir. İsmin yazıldığı sırada gümüşe uygulanan eşsiz işçilik; Desenli İsimli Gümüş Kolye’yi unutulmaz bir hediye yapmaya yetecektir. Üzerinde taş bulunmayan kolye; çok sevilen bir takı ham maddesi olan gümüşün sadeliği ve zarafeti kullanılarak oluşturulmaktadır. Kişiye özel ve estetik dokuya sahip ürünleri bir arada seven müşterilerimiz için çok uygun bir tasarımdır.

  Desenli İsimli Gümüş Kolye’nin kaplama rengi gold olmakla birlikte gold bünyesinde yer alan zarafet, modele yansımaktadır. Gümüşün sağlam dokusu ve ince işçilikli tasarımının ardından, altın renk kaplamayla taçlandırılan model; kadınların severek kullandığı kolyelerden bir tanesidir. Yamachi Gold tasarımı olan bu eşsiz tasarım; 925 ayar gümüşle ve yetenekli ellerin emeğiyle meydana getirilmektedir. Kilit olarak; papağan kilit tipinin tercih edildiği Desenli İsimli Gümüş Kolye’nin Yamachi kalitesiyle müşterilerimizin beğenisine sunulduğunu ifade etmek gerekmektedir.

  Oldukça titiz bir işçilikle üretilen model, tüm kadınların sevgiyle taşımak isteyeceği ve kullanışlı yapısıyla devamlı olarak güvenle takabileceği özelliktedir. Nadide gümüş kolye tasarımları arasında yer alan modelimiz; hediye seçeneğini değerlendirmek isteyenler için oldukça şık bir biçimde ve ürünümüzün zarif modelini tamamlayacak bir hediye paketiyle gelmektedir.

   

X
ÜRÜN ÖZELLİKLERİ
Ürün Adı
:
Desenli İsimli Gümüş Kolye
Materyal
:
925 Ayar Gümüş  
Kaplama Rengi
:
Gold
Zincir Uzunluğu
:
50 cm - 45+5 cm
Kilit Tipi
:
Papağan Kilit 
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.