Damla Göz Gümüş Bileklik

Ürün Kodu : 0ARD186
(0)
190,00 TL
152,00 TL
ALTIN KAPLAMA RENGİ
Tüm Alışverişlerde Kargo Bedava
Ürün Özellikleri
Ürün Adı
:
Damla Göz Gümüş Bileklik
Materyal
:
925 Ayar Gümüş
Kaplama Rengi
:
Gold - Rose - Silver 
Taş
:
Zirkon
Mine Rengi
:
Beyaz
Zincir Uzunluğu
:
22cm - 19+3cm
Kilit Tipi
:
Papağan Kilit 
  • Ürün Özellikleri
  • Ödeme Seçenekleri
  • Tavsiye Et
  • Damla Göz Gümüş Bileklik, takının gücünden yararlanarak zarafete ve güzelliğe ulaşmak isteyen kadınların tercih ettiği takı modellerinden bir tanesi olarak takı dünyasındaki yerini almaktadır. Türk geleneğinden gelen ve nazarı engelleyen bir figür olarak bilinmekte olan göz sembolü, gümüş bileklik üzerine işlenmiş ve bu sayede kadınların kendilerini nazardan koruması olanaklı hale getirilmiştir.

    Birçoklarının bildiği gibi bileklik, bir takıdan çok daha fazlasıdır güzelliği ön planda tutan kadınlar için. Hem zarafetin sembolüdür hem de bünyesinde işlevselliği barındırmaktadır. Bu nedenle, gümüş bileklik modelleri kapsamında pek çok kadın, damla göz sembolü ile ince ince işlenmiş bilekliğin gücünden yararlanmakta ve kendisini her ortamda oldukça huzurlu hissetmektedir.

    Ürünün zarafetine zarafet katan birçok özelliği bulunmakta olup bu özelliklerden ön plana çıkanı, 925 ayar gümüşten oluşturulmuş bulunmasıdır. Yamachi gold ile tasarlanan ürün, minik zirkon taşlarının zarafetinden faydalanarak titiz ve profesyonel bir şekilde oluşturulmuştur. Bilekliğin zincir uzunluğu, modele göre özel olarak belirlenmiş olmakla birlikte uzunluk 19+3 cm’dir. Bu uzunluk, pek çok kadının bilekliği rahat ve sorunsuz bir şekilde kullanabilmesini ve bilhassa özel günlerde kendilerini zarif hissetmesini olanaklı hale getirmektedir.

    Ürünün kaplama rengi silver, gold ve rose olarak belirlenmiş olmakla birlikte her bir renk, modelin oldukça kaliteli ve şık bir görüntüye ulaşmasını mümkün kılmaktadır. Papağan kilit tipine sahip olan model, bu özelliğinden ötürü işlevsel bir yapıya sahiptir. Bu bağlamda şık, zarif ve estetik bir görüntüye sahip olan ürünün her ortamda rahat bir şekilde kullanıldığı ifade edilebilmektedir. Gümüş bileklikler bünyesinde yer alan modeli, sizlere sunduğumuz özel fiyatlar dahilinde hızlı ve kolay bir şekilde satın alabilir ve kendinizi her an mutlu etme şansı elde edebilirsiniz.

X
Ürün Özellikleri
Ürün Adı
:
Damla Göz Gümüş Bileklik
Materyal
:
925 Ayar Gümüş
Kaplama Rengi
:
Gold - Rose - Silver 
Taş
:
Zirkon
Mine Rengi
:
Beyaz
Zincir Uzunluğu
:
22cm - 19+3cm
Kilit Tipi
:
Papağan Kilit 
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.