Çift Zincirli Renkli Taşlı Gümüş Kolye

Ürün Kodu : 000C101
(0)
400,00 TL
ALTIN KAPLAMA RENGİ
Tüm Alışverişlerde Kargo Bedava
ÜRÜN ÖZELLİKLERİ
Ürün Adı
:
Çift Zincirli Renkli Taşlı Gümüş Kolye
Materyal
:
925 Ayar Gümüş  
Taş
:
Kuvartz
Zincir Uzunluğu
:
45cm - 43+2cm  
Kaplama Rengi
:
Gold
Taş Rengi
:
Morganit - Pembe Kuvartz
Kilit Tipi
:
Papağan Kilit
  • Ürün Özellikleri
  • Ödeme Seçenekleri
  • Tavsiye Et
  • Çift Zincirli Renkli Taşlı Gümüş Kolye, iki zincir ve renkli taşlarla tasarlanan oldukça şık ve zarif bir kolye modeli olarak sizlere sunulmaktadır. İncinin asaleti ile oluşturulan eşi benzeri olmayan ürün, ebediliği temele alarak klasik bir ürün olarak var olmuştur. Gümüş kolye modelleri içerisinde yer alan ürün, gümüşün zarafetine inanan kadınların isteklerini bünyesinde barındırmaktadır. Titiz ve ince işçilik ile tasarlanan kolyenin, kadınların asaletini ön plana çıkarmadaki başarısı ise oldukça yüksektir.

    Bilhassa özel günlerde kullanılan kolye modeli, gündelik yaşantının da en değerli parçalarından bir tanesidir. Pek çok kadın, gümüş kolyeler içerisinde yer alan ürünün şıklığı ile kendi zarafetlerini birleştirerek muazzam bir terkip oluşturmaktadır. Ürünün pek çok farklı ve mühim özellikleri bulunmaktadır. Çift zincirine sahip olan kolye, 925 ayar gümüşten meydana getirilmiş olup kolyenin zincir uzunluğu 45 cm’dir. İnce işçilik ile oluşturulan zincir boyutu, modelin kapsamında bulunan tasarımın ön plana çıkmasına yardımcı olmaktadır. Bu sebeple her bir özellik kolye modelini çok daha şık ve zarif görüntüye ulaştırmaktadır.

    Modelin farklı mine renkleri bulunmakta olup bu renkler; pembe kuvartz ve morganitedir. Her bir renk, ürünün çok daha alımlı olmasını sağlamaktadır. Ürün, Yamachi gold ile tasarlanmış olmakla birlikte papağan kilit sistemi ile meydana getirilmiştir. Gümüşün zarafetini buram buram hissettiren ve kadınların kendilerini özel ve güzel görmelerini mümkün kılan model, uygun fiyatlar ile sizlere sunulmaktadır.

    Ürünün fiyatlandırma çalışmalarında titiz bir şekilde çalışmış olmakla birlikte bu çalışma neticesinde modelin uygun bir fiyata sahip olduğunu söyleyebiliriz. Sizler de gümüş kolye zarafetine ulaşmak ve kolay bir kullanıma sahip bir kolye modeline sahip olmak istiyorsanız hızlı ve kolay bir şekilde ürünü satın alabilirsiniz.

X
ÜRÜN ÖZELLİKLERİ
Ürün Adı
:
Çift Zincirli Renkli Taşlı Gümüş Kolye
Materyal
:
925 Ayar Gümüş  
Taş
:
Kuvartz
Zincir Uzunluğu
:
45cm - 43+2cm  
Kaplama Rengi
:
Gold
Taş Rengi
:
Morganit - Pembe Kuvartz
Kilit Tipi
:
Papağan Kilit
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.