Büyük Renkli Taşlı Gümüş Kolye

Ürün Kodu : 000C109
(0)
396,61 TL
ALTIN KAPLAMA RENGİ
Tüm Alışverişlerde Kargo Bedava
ÜRÜN ÖZELLİKLERİ
Ürün Adı
:
Büyük Renkli Taşlı Gümüş Kolye
Materyal
:
925 Ayar Gümüş  
Taş
:
Kuvartz
Zincir Uzunluğu
:
48cm - 43+5cm  
Kaplama Rengi
:
Gold
Taş Rengi
:
Safir - Pembe Kuvartz - Zümrüt
Kilit Tipi
:
Papağan Kilit
  • Ürün Özellikleri
  • Ödeme Seçenekleri
  • Tavsiye Et
  • Büyük Renkli Taşlı Gümüş Kolye, kuvartz taşların ahengi ile tasarlanan oldukça değerli kolye modellerinden bir tanesi olmakla birlikte bu model, incinin estetik değerine inanan kadınların istedikleri şık ve zarif görüntüye ulaşılabilmesini mümkün kılmaktadır. Gümüş kolye modelleri kapsamında yer alan ürün, değerini arttıran bir işçilik ile özel bir üretim sürecinden geçirilerek oluşturulmuştur. Bu nedenle kolyenin, kendilerini her an özel hisseden kadınları cezbettiğini söyleyebiliriz.

    Gümüşün cazibesinden etkilenen kolye modeli, incilerin saflığını bünyesinde taşıdığı için bu modeli farklı ortamlarda takan kadınlar, samimi bir görüntü ve beyazın saflığına bürünmektedir. Ürün, Yamachi gold ile özel olarak tasarlanmış olmakla birlikte kolyenin zincir uzunluğu 43+5 cm şeklindedir. Bu özel uzunluk, kolyenin tam da istenilen görüntüye ulaşmasına yardımcı olan önemli bir detaydır. Kolyenin farklı mine renkleri bulunmakta olup bu renkler; pembe kuvartz, zümrüt ve safir olarak sıralanabilir. Bunların yanı sıra bu özel kolye modeli, papağan kilit sistemi ile oluşturulmuştur. Bu kilit sistemi, kolye modellerimizin çoğunda kullandığımız bir sistemdir ve kolyenin kullanımını kolaylaştırmaktadır.

    Farklı ve titiz üretim süreçlerinden geçen kolyenin, gümüş kolyeler içerisinde yer aldığını söyleyebiliriz. Ürün, 925 ayar gümüşle tasarlanmış olmakla birlikte gümüşün cazibesi, modelin tam kalbinde bulunmaktadır. Modelin çevresinde bulunan minik inciler, saflığı sembolize etmekle birlikte kadınların kendilerini huzurlu hissetmesini sağlar.

    Cezbedici görüntüsü ile kadınların hayallerini süsleyen ve masalsı evrenin içerisinde yer alan modelimiz, sizlere oldukça uygun fiyatlar dahilinde sunulmaktadır. Müşteri memnuniyeti adına yapılan fiyatlandırma çalışmaları, her kadının bu eşsiz kolyeye sahip olmasını amaçlamaktadır. Gümüş kolye zevkine sahip olmak istiyorsanız ürünü hızlı ve kolay bir şekilde satın alabilir ve her gittiğiniz ortamda özel olmanın büyülü hissini yaşayabilirsiniz.

X
ÜRÜN ÖZELLİKLERİ
Ürün Adı
:
Büyük Renkli Taşlı Gümüş Kolye
Materyal
:
925 Ayar Gümüş  
Taş
:
Kuvartz
Zincir Uzunluğu
:
48cm - 43+5cm  
Kaplama Rengi
:
Gold
Taş Rengi
:
Safir - Pembe Kuvartz - Zümrüt
Kilit Tipi
:
Papağan Kilit
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.