Büyük Halkalı Tüy Gümüş Kolye

Ürün Kodu : 000S5565
(0)
285,00 TL
ALTIN KAPLAMA RENGİ
Tüm Alışverişlerde Kargo Bedava
Ürün Özellikleri
Ürün Adı
:
Büyük Halkalı Tüy Gümüş Kolye 
MATERYAL
:
925 AYAR GÜMÜŞ  
TAŞ
:
Zirkon
KAPLAMA RENGİ
:
GOLD 
MİNE RENGİ
:
YOK
ZİNCİR UZUNLUĞU
:
45CM -
KİLİT TİPİ
:
Halka Kilit 
  • Ürün Özellikleri
  • Ödeme Seçenekleri
  • Tavsiye Et
  • Büyük Halkalı Tüy Gümüş Kolye, tüy ve halka tasarımının bir araya geldiği özel modellerden bir tanesi olarak müşterilere sunulmaktadır. Gümüş kolye modeli tasarımına dahil edilmesi ile birlikte muazzam bir görüntüye ulaşan model, göz alıcı bir niteliğe sahiptir. Özel tasarımı, kadınların kendilerini hem günlük hayatta hem de özel günlerde mutlu hissetmesini olanaklı kılmaktadır.

    Büyük halka figürü ve gümüşle oluşturulan tüy modeli, bir araya geldiklerinde rüyaları süsleyen bir tasarımı meydana getirmektedir. Gümüş kolye modelleri kategorisinde yer alan ve 925 ayar gümüşten üretilen model, zirkon taşa sahiptir. Zirkonun asaleti ile harmanlanan ve tasarım harikası bir takıya dönüşen kolyenin zincir uzunluğu 45 cm’dir. Zincir uzunluğu, kolyenin şık bir görüntüye ulaşabilmesi adına özel olarak boyutlandırılmıştır.

    Yamachi gold ile tasarlanan ve altının zarafetini üzerinde taşıyan model, pek çok kadının özel günlerini çok daha özel bir seviyeye çıkarmaktadır. Planlı bir üretim sürecine sahip olan bu değerli takının halka kilit sistemine sahip olduğunu ifade edebiliriz. Bu sayede kolyenin kullanımında bir kolaylık yaratılmış olmaktadır.

    Pek çok değerli modelden bir tanesi olan kolyenin, kendilerini özel hisseden her kadının hayallerini süslediğini söyleyebiliriz. Gümüş kolyelerin zarafetine inanan ve bu zarafeti üstlerinde taşımak isteyen kadınların tercih sebebi olan kolye, profesyonel bir işçilik sürecinden geçirilerek oluşturulmuştur. Sürecin her bir adımında, kadınların istekleri göz önünde tutulmuş olmakla birlikte bu motivasyon, estetik ve şık bir modelin ortaya çıkmasını sağlamıştır. Özel fiyatlar dahilinde sizlere sunulan kolye modelini hızlı ve kolay bir şekilde satın alabilir ve ürünü değerli bir hediye olarak yakınlarınıza sunabilirsiniz. Altının zarafetini taşıyan gümüş kolyeler kapsamında yer alan bu model, değerli kadınlarımız için özel olarak geliştirilmiştir.

X
Ürün Özellikleri
Ürün Adı
:
Büyük Halkalı Tüy Gümüş Kolye 
MATERYAL
:
925 AYAR GÜMÜŞ  
TAŞ
:
Zirkon
KAPLAMA RENGİ
:
GOLD 
MİNE RENGİ
:
YOK
ZİNCİR UZUNLUĞU
:
45CM -
KİLİT TİPİ
:
Halka Kilit 
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.