Blog

Melek Kolyeler

04 Ağustos 2021

Melek Kolyeler firmamız Yamachigold tarafından özenle hazırlanıp sizlerin hizmetine sunulmaktadır. Uzun yıllardan beri en iyi ürün kalitesiyle adını sıkça andıran yamachigold trend modelleri itinayla ve büyük bir ustalıkla ince ince işleyerek siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunmaktadır. Firmamız sizler için her daim zamansız tasarımlar sunarak yıllar boyu rahat kullanım sağlayacak potansiyelde ürünler üretmektedir. Dayanıklı ürünler arasında olan gümüş kolyeler uzun yıllar boyu size eşlik edecektir.

Kanatlı Melek Kolye

Madalyon Kolyeler

25 Haziran 2021

Madalyon Kolyeler takı modelleri arasındaki en şık gruplardan birini oluşturmaktadır. Gümüş elementinin günümüzde önem ve değerinin artması ile bizde sizler için yepyeni modeller yapıyor ve şık tasarımları koleksiyonlarımıza eklemeye devam ediyoruz. En zarif ve en şık modellerin tasarımlarına öncülük eden Yamachigold, en iyi gümüş modelleri ile devleşen bir marka olmaya devam etmektedir.

Kişiye Özel İsimli Kolyeler

24 Şubat 2021

Kişiye Özel İsimli Kolyeler

isimli kolye,

Kişiye Özel İsimli kolye modelleri seçenekleri ile Yamachi Gold yine bu yıla damgasını vurdu. Her tarza uygun zarif kolye çeşitleriyle, takı konularında çok hassas tercihlere sahip olanların ilgilerini üzerinde toplamayı şimdiden başardı. İsimli  kolye modelleri ile Yamachi, sektöre yeni bir stil getirerek, diğer takı firmalarından çok farklı bir konumda olduğunu apaçık ortaya koydu. Tamamen farklı ve kişiye özel olarak tasarlanan, usta ellerde itinalı olarak şekillenen isimli kolyeler kaliteli yapısı ve uygun fiyatlarıyla sizler için en mükemmel tercih olarak satışa sunulmuştur.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.